Přejít na obsah

8.sraz SKODAHOME.cz


maca

Doporučené příspěvky

A ide niekto ešte zo SLOVENSKA????

teda okrem mňa a wrccka, ktorý je v prahe...

slovaky zastavime na hranicich ..

V pátek a v sobotu by to mělo být bez přeháněk ale víte jak to je s přepovědi...jinak příjemných 18-20 stupinku :)

to je fajnove pocasicko

Tak je to jasný - všichni budou pít do polomrtva !!! :)

burek ne burek do mrtva

No potom co jsem četl v knajpě co má v plánu Skaja, snížek, Ol@f a další, tak to ani nebude potřeba ta pružná obsluha !!!

budeme pruzni az az

Já osobně z toho mám taky strach ale rozhodně jsem pro každou zábavu :palec2:

se mnou se bat nemusis.... pokud nesedis na pozici spolujezdce

HF: je toho ted v poslední době nějako moc ale SH nemužu vynechat.Kolik Vás tam přijede od Brna?

tvrde jadro dorazi rozhodne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@snizek - no to snad nemyslis vazne tenhle binec ?????

davam ti varovani

Tak promin... no.. ja to nemyslel nijak zle ... ale jsem pomerne vytizena osoba a tak to delam tak ze postupne odepisuji na prizpevky... ale jsem si jist ze to neni bordel.... Bordel by byl kdzy bych nereagoval.., uznavam asi mam dole tu pozvanku na memorial ... ale nemyslim si ze je to hned na varovani... to je pak lepsi ani nikam radi nepsat.... a pokud ano tak max do brnenske knajpy .... tak to se velice omlouvam... ale stacilo napsat nereaguj a nepis... to jsme se tak tesil na SH ale nadseni opadlo.. to je hruza... clovek to propaguje kde muze... dela proto co muze a dokonce se doma pohada s pritelkyni ktera mu dava jen dve varianty bud ja a nase dcera a nebo SKAJA a skodahoum .. a je to .. ja zvolil skodahoum... delam zahrivaci vecirky pro cleny skodahome u me na zamecku a to zduraznuji v rezimu V.I.P. kdy je je zavreno a mi si kalime do rana a debatujem eo tom jak se tam tesime a jak se to tam rozjedem... ze vezmeme materiali z akci brnenske knajpy.. a nakonec toto ... no asi dostanu mozna za tento nazor ban a tak tedy pro vsechny ty co si semnouchteji povidat mimo cleny brnenske knajpy prijdete zamnou na www.brnenskaknajpa.cz a tam si budeme moci psat ...

tak tedy jeste jenou .... nashledanou.... asi dopadnu jak DADACEK jen z rozdilem ze on prestal psat dobrovolne ale ja byl pokaran a bylo me doporuceno ze moje psani je bordel..Tak pardon

toto byla ma posledni slova...

dekuji za udeleni slova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@snizek - no to snad nemyslis vazne tenhle binec ?????

davam ti varovani

Smím se zeptat, o co tu jde??

...jako sorry, ale tak trošku mi to zavání tou buzerací, která tu před časem způsobila nemalej rozruch...nechápu, že v některých tématech může bejt pohodička a klídek pokec a někde se musí pořád něco řešit a hrotit :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skajo, možná o to, že snížek reaguje na každej jeden příspěvek citací a zasype tím celou stránku místo vícenásobný citace/odpovědi v jednom postu. Pokud je vytížená osoba, tak ať píše a bude na to mít čas a klid, ne?

Pomíjím rádobyvtipnost příspěvku o slovácích a hranicích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skajo, možná o to, že snížek reaguje na každej jeden příspěvek citací a zasype tím celou stránku místo vícenásobný citace/odpovědi v jednom postu. Pokud je vytížená osoba, tak ať píše a bude na to mít čas a klid, ne?

Pomíjím rádobyvtipnost příspěvku o slovácích a hranicích...

No tak jako by nebylo jedno, jestli dá tři krátný příspěvky nebo jeden dlouhej.

A co se týče slováků, je v tom víc než si myslíš, navazuje to na další kontext v brněnskejch tématech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to se omlouvam ... nic proti slovakum nemam dokonce zrovna sedim na jednani v Bratislave ale jsem si jist ze vsichni pochopili ze to byla sranda...

no a oco jde ... chapu ze to zabere trosku vice mista ale kdyz oddelam ten obrazek po cervnu tak to klesne o cca 25% v celkovem zadani a je to pohoda ne???

Ale stacilo napsat varovani do SZ a ja bych se omluvil a bylo by to ale hned me vosolit to je jedno cloveka kterej ma proste navrch .. tim nic proti tomu co me to napalil.... ale je to jako bych napsal dojedte do pozoric pujcil jsem si letiste a budeme blbnout.. bude tam jen brnenska knajpa ale kdyz si nekoho dovezete sebou nic se nedeje a on by si treba dojel romario kde si od hradce kralove a ja mu rekl .. nen ne uz ne .. jed domu protoze kdyz se postavime za sebe vsich tak jsi lichej a to me tu dela bordel a jed domu .., ale slusnej clovek by poslal varovani nejprve a rekl by .. rome nez te poslu domu dam ti sanci .. najdi si nekoho at si sudej... ale to je jedno.....SKAJO ...at zije rovnopravnost .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...