Přejít na obsah

8.sraz SKODAHOME.cz


maca

Doporučené příspěvky

Je pravda ze kazdy se bavil po svem, ale jak to tu ctu, zas tak nality jsme nebyli, vse se odehravalo v nalade a ten kdo k nam zavital tak pochopil proc jsme byli porad vysmati. :smich: Upozornuji ze alkoholem a jinymi omamnymi latkami to nebylo! :kol-14:

Kdyz uz tu byla zminka o kolegovi, ktereho jsme chteli dat trochu na vzduch, tak tady je foto:

post-24249-1242590718_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romariooo: napodobne... ;) Jinak to co mas v kufru to se jen tak nevidi! Velmi hezky udelane, jen trochu na srazu nedocenene. Pro ostatni kteri nikdy nevideli tvuj kufr, do ktereho se vejde perfektni HIFI stejne dobre jako poradny nakup v Globusu... :kol-14:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes den chrápal a v noci nás vedle budil !!! lol

proto jsme taky ráno malýho "upláceli" horalkama :smich:

Za mne naprosto perfektní den...super atmosféra, pořadatelsky bez chyby a počasí se taky udobřilo a mrklo na nás sluníčko :palec2: PS: jen škoda že spousta lidí ihned po udělení pohárků zmizlo - ale tak na někom šlo vidět, že Pátek dal "fyzičce" dost zabrat lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oline, proč to pořádáš zrovna v Triocampu? To jak se chová majitel kempu i majitel toho bufetu je příšerný! Místo toho, aby byli rádi, že maj kšeft, tak sou akorát nasraný, že maj práci :-/ To mi nepřijde zrovna normální.. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oline, proč to pořádáš zrovna v Triocampu? To jak se chová majitel kempu i majitel toho bufetu je příšerný! Místo toho, aby byli rádi, že maj kšeft, tak sou akorát nasraný, že maj práci :-/ To mi nepřijde zrovna normální.. ?

Tak sdílím tvůj názor Daku a radši jsem si vzal svoje zásoby a pak pařil s klukama z Brněnský knajpy. Tam jsem chodil jen na WC a ani to se mi pomalu nechtělo. :smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...