Přejít na obsah

8.sraz SKODAHOME.cz


maca

Doporučené příspěvky

souhlasím s Krozem... a co se týče toho spaní v autě... tak jestli chtěl někdo spát v autě zadarmo, tak měl vyjet mimo kemp... ;) v kempu se prostě platí, a jestli spíš v autě nebo ve stanu je prostě podle mě jedno! ;)

oukej, kdyby nám někdo řekl, že se platí za spaní v autě, tak sme mimo ten kemp opravdu jeli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a cos tady jako čekal za charaktery mezi škodofkářema? lol

...to buď rád že si neměl nalepený rohy z plechovek od piva a pod tou značkou navrtaný nový díry ;) ...holt na prvotní megalomanskej plán se značkama všech aut v kempu sme byli málo napití :kuk: ...tak snad příště...

Editováno: , autor: krozo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč bych si nedal, dycky se to na auta dávalo a najednou někdo vymyslí že to není in tak se to nebude dávat? A jinak jsem tu shitovou nálepku dneska umyl wapkou... Vittovi se tedy omlouvám, nevím kdo a jak to organizuje, takže ať se případně vyjádří ten koho se to týká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč bych si nedal, dycky se to na auta dávalo a najednou někdo vymyslí že to není in tak se to nebude dávat? A jinak jsem tu shitovou nálepku dneska umyl wapkou... Vittovi se tedy omlouvám, nevím kdo a jak to organizuje, takže ať se případně vyjádří ten koho se to týká.

nejses sam kdo ji tam uz nema parkrat zmokla a radsi sem ji sundal páč mi tam z ni moc nezustalo :feve::feve: skoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...