Přejít na obsah

8.sraz SKODAHOME.cz


maca

Doporučené příspěvky

jj, pbsluha je "boží"

nevim s čim nejste spokojení ale já si na obsluhu OPRAVDU NEMOHU stěžovat.. navíc mi v nouzi největší, kdy jsem po půlnoční pitce s Coooco69 nemohl dva dny pozřít ani rohlík, poskytli jako první pomoc několikero tablet nejmenovaného léku.. :palec2:

a jestli je někdo nasranej, že na oběd musí chvilku čekat, tak ať si sjede pro bagetu.. lol

to Olin: někdo si rád připlatí.. dostanu-li po podzimní ostudě pokoj, tak si ho zarezervuju na 100 prcent. Díky za dohodnutou slevu . :palec2:

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim s čim nejste spokojení ale já si na obsluhu OPRAVDU NEMOHU stěžovat.. navíc mi v nouzi největší, kdy jsem po půlnoční pitce s Coooco69 nemohl dva dny pozřít ani rohlík, poskytli jako první pomoc několikero tablet nejmenovaného léku.. :palec2:

a jestli je někdo nasranej, že na oběd musí chvilku čekat, tak ať si sjede pro bagetu.. lol

to Olin: někdo si rád připlatí.. dostanu-li po podzimní ostudě pokoj, tak si ho zarezervuju na 100 prcent. Díky za dohodnutou slevu . :palec2:

taky když sem druhej den odpoledne odjížděl tak jsem tě viděl jak jsi jen tak zavravor u umývárky........jinak udělat minibar z tvýho kufru byla super......jen si vem rychlejšího notase, aby nenabíhal tak dlouho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2OO7 odpojená baterka

2OO8 polepený auto CZkama

asi už o to nestojím

do tvýho výčtu jsi zapoměl 2008- pochcany kolo o Klácy.....ale uznej sam, kdyby nebylo polepený, tak by jsi v mrachu a ve 3 ráno nezačal leštit jelenici

nebo se snad stydíš za lahváčka?

PS: když na tebe na karmeli houkam jak paku (pátek 6.2) tak mě neignoruj a pozdrav

Editováno: , autor: Sinius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych chtěl oficiálně potvrdit, že jedu a že Bobík taky, protože tančit sólo rozhodně neplánuju!!! lol

BOBE, TY VOLE, SNAD MĚ V TOM NENECHÁÁÁÁŠ!!!! lol

to víš, že Tě v tom nenecháám.. :smich:

to Bobik: nebuď měkkej, zvu Tě zase do baru u Superfattyůů

taky když sem druhej den odpoledne odjížděl tak jsem tě viděl jak jsi jen tak zavravor u umývárky........jinak udělat minibar z tvýho kufru byla super......jen si vem rychlejšího notase, aby nenabíhal tak dlouho

to Sinius:

mě bylo zle ještě v pondělí a od té doby se mi chlast hnusí.. a dostal jsem novou baterku, teď by měl vydržet víc jak já lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...