Přejít na obsah

8.sraz SKODAHOME.cz


maca

Doporučené příspěvky

Mates: s panáčkama běž víš kam :D pak zas budu mít vejlohu a bude to, jako bych tam nebyl, páč co si nepamatuju, to se nestalo :smich: mno uvidíme, třeba drahou polovičku na jednu noc ukecám :)

Hlavne letom musis vydzet az do konce ty, protoze jak pises draha polovicka uz te nemuze v chlastani zastoupit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poharky bych tam zrusil ;) A nebo nechal hlasovat lidi a ne zaujatou komisi ;)

Nevím o jak zaujate komisi hovoříš, ale minule to rozhodovali jedni zvás a letos to bude stejné, a jestli chceš tvrdit že např. Amogh, Levis jsou zaujatí, tak je bud neznáš, nebo jsi slušně řečeno HLUPAK, protože Tím co jsi napsal, tak je urážíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím o jak zaujate komisi hovoříš, ale minule to rozhodovali jedni zvás a letos to bude stejné, a jestli chceš tvrdit že např. Amogh, Levis jsou zaujatí, tak je bud neznáš, nebo jsi slušně řečeno HLUPAK, protože Tím co jsi napsal, tak je urážíš.

Michal to vyjádřil trochu nešťastně, ale každýmu se líbí něco trošku jinýho. Já na jarních Chabrech s mnoha názory poroty nesouhlasil a nebyl sem sám, ale jim se to prostě líbilo.

Osobně si myslím, že kdyby mohli hlasovat zůčastnění bylo by to lepší. Aby každý kdo přijede dostal hlasovací lístek a během určené doby ho hodil do nějaký krabice by přeci nebyl problém a bylo by to rozhodně objektivnější ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě nebylo, takhle to funguje třeba na Seaťáckejch srazech.

Tam se pak mezi sebou dohodnou, že letos by to mohl dostat ten a ten a ty hlasy mu prostě daj.

Nikdo nikoho nenutí se k "boji" o ty pohárky přihlásit :)

Ale mám pocit, že kvůli těm pohárkům tam většina z nás nejezdí :)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

@michal F, petr81 a ostatní kterým se nelíbí hodnocení

nechat hodnotit lidi? lidi jsou nezaujati? nicmene nejsem vyrazne proti tomuto řešení, jenom si nemyslim že bude nějak výrazně spravedlivější

kazdej kdo takle kritizuje by si mel jednou zkusit hodnotit, aby poznal jak je to tezky spravedlive rozhodnout .... ono to vlastne ani uplne spravedlive nejde

my jsme to s klacou loni napriklad udelali u fabek tak ze jsem si udelali svuj zebricek(takovej kdy si proste reknes tohle aute je na pohar a tohle ani nahodou) a pak klasicky bodovali z cehoz vzniknul druhej zebricek, to se pak cely dalo dohromady ... to proto,aby nevznikla situace ze auto ktery je upravene v dosti vecech ale celkove se na nej neda divat tak dostane pohar, myslim si ze tohle byla varianta ktera zase o nejakej krok zobjektivnila hodnoceni - stejne ale ani toto reseni neni 100% spravedlivý

uz loni jsem si rikal ze pro me bude cest pokud bych mohl zase par auticek ohodnotit, na druhou stranu se mi do toho nechce a to ze dvou duvodu

1/ zabiju tim odpoledne behanim po autech a prijdu o podstatnou cast srazu a pokecu s lidma ... coz me loni chybelo

2/ jeste stejne pak posloucham kecy ze melo bejt poradi jiny

kurna ruku na srdce, kdo znate soutez kde jsou vysledky 100% spravedlivý, říkám že taková neexistuje

jinak připomínám že tvrdim už několik let že bych se na poháry klidně vykašlal, podstatný je pro mě do těch chaber přijet a vidět se s kamarádama a známýma, okouknout auta a proste si odpocnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...