Přejít na obsah

8.sraz SKODAHOME.cz


maca

Doporučené příspěvky

spravně chlapy. Kdyz se budeme bavit o autech tak bude vsechno v pohode a zadny hadky nebudou. Pak mi to tady pripada jak maly kluci na pisku nebo spatnej televizni serial ;)

Jinak na olinovyho Litrika( neni to spis Litrice??? :D ) se moc tesim. Privez to ukazat ikdyz to treba uplne nestihnes, bude o cem kecat a co novyho ocumovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzdyt mas jeste soferku :-)

od soboty navíc certifikovanou spolumajitelku ;)

ještě EDIT: ke sporu - nechte si to na tam, my seženem bazének a blátíčko nebo olejíček a budou zápasy ;)-_-

Editováno: , autor: P2M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věcná ke srazu:

Kluby SKODAHOME a OCTAVIA Club mají vstupné za 200,- (předložit kartičku a mít zaplacené příspěvky na rok 2009, kdo ještě nemá kartičku, bude na seznamu)

veteráni do roku 1970, mají cenu za 150,-Kč

A po dohodě s Viktorem se poháry rozrostly o TOP10 Octavia Club, takže letos bude necelých osmdesát pohárků (ocenění) s překvapením pro BABY srazu SKODAHOME.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 100% dorazím,i když jsem Odpadlík :rolleyes: na celí víkend .snad se tam najde nějaké koutek na mojí stříbrnou rakev -_-;) jelkož to budu používat na spánek a relaxaci :wacko:

Nedávej toho medvěda k záchodkum,nebo Ti na to budem chodit chcát :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrábě Fernétti: neboj už si to nebudu dávat tak daleko jako na EDT :srazu,a hlavně méďa je delší a nebudou mně koukat nohy jako z Octy :D

maca: mno vidíš to mně nenapadlo,to se každému nepoštěstí chcát na meda ;) zaparkuji to někam vedle vepřů pod caravany :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věcná ke srazu:

Kluby SKODAHOME a OCTAVIA Club mají vstupné za 200,- (předložit kartičku a mít zaplacené příspěvky na rok 2009, kdo ještě nemá kartičku, bude na seznamu)

veteráni do roku 1970, mají cenu za 150,-Kč

A po dohodě s Viktorem se poháry rozrostly o TOP10 Octavia Club, takže letos bude necelých osmdesát pohárků (ocenění) s překvapením pro BABY srazu SKODAHOME.

No tak to je super. Beru sebou i drahou polovičku, takže .... pšššt ... nic nebudu říkat, ať neprokecnu nějaké to překvapení že bude ... :smich:

Už se těším :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...