Přejít na obsah

Koho by jste volili ?


creck

  

137 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

no tak jak tady panove nadavaji na paroprase,komance a jine jim blizke a dnes popularni hlasky, tak to reknu a na plnou hubu beze vsech zdvorilostnich frazi

nechapu ktere zkorumpovane prase,ktere ma zisk z dnesni zlodejske ,vsech mravnich zakonu zbavene doby muze jeste volit ODS , diky za reakce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jak tady panove nadavaji na paroprase,komance a jine jim blizke a dnes popularni hlasky, tak to reknu a na plnou hubu beze vsech zdvorilostnich frazi

nechapu ktere zkorumpovane prase,ktere ma zisk z dnesni zlodejske ,vsech mravnich zakonu zbavene doby muze jeste volit ODS , diky za reakce ;)

já, a klidně se k tomu přiznám. Já s tím problém nemám a ta doba mi vyhovuje jak už jsem někde psal. Prostě ideje ČSSD jsou pro ně nezkousnutelný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja myslim, ze ta bradavice na to odvolani vlady jeste dojede, on najednou rychle zjistil, ze to nebyl zas tak dobry krok zrovna v tento moment vyjadrit neduveru vlade.

zabiaku: ty tady nejdriv kadrujes kdo a jak mluvi sproste, ale to co jsi predved ted je na bl*ti, tak se priste usetri tech mravnich projevu a zamet si pred svym prahem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je vidět naše politická scéna. Svět se v prdel obrací. Ale to je jedno, pánové, ať je tam ODS nebo ČSSD nebo kdokoli jiný je to stejně jedno, předem se domluví, pak dělají ofrky a nakonec to stejně odhlasují o pár hlasů. Tady je vidět ten krásný bordel, nicméně osobně bych byl za vládu úředníků, nebo což takto se stát zase královstvím??? Možná jeden panovník by konečněnastolil ten správný řád. Ono každá politická strana bude jen podvádět, lhát atunelovat. Ohledně vašeho Topola, tak ten rozčaroval v Ostravě vše na co přišel, Langer? No to snad ani nemusím muvit. Ale rozhodně nejsem ani pro Paroubka, toho tam taky vidět nemusím. Prostě tu chybí někdo normální. Ale to se dá u nás čekat. Stačí se podívat na jejich imunitní výhody, to už mluví za vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem volil v anketě ODS, proč? Jednak mi sedí jejich politika, přestože informace mám pouze z médií, v tomto okruhu se nepohybuju, a jednak je konečně vidět nějaká práce přetože omezená kvůli ČSSD, ale aspoň se snaží něco se státem udělat a vyhrabat z tempa zadlužování. Jen teda co provedla ČSSD s nedůvěrou mě silně rozčílilo, krom populistických keců nejsou schopný ničeho a teď zamrazili veškerou vládní snahu, přestože i tak nevelkou, a poslanci mají minimálně půl roku hodně dobře placený dovolený, kdy se maximálně budou dohadovat, kdo bude sedět u koryta, tak bych se chtěl taky mít, zmrazil bych jim všem na tuto dobu platy, aby se to pohlo, teď jsou zadarmo drahý ... :aggressive:

Kolikrát přemýšlim, jestli to nedělají schválně a není to taková vnitřní dohoda, sednu si jako nový ministr na křeslo, seznamuju se s problémama co tam jsou, zjistim, že to je na pichu, dám čas ostatním než zjistí to samý, plácnu nějakej nesmyslnej návrh, jak se z toho vyhrabat, dva měsíce než se dostane na hlasování, samozřejmě to neprojde a když už by mělo dojít na nějakou práci, dáme nedůvěru vládě, vezmu si vládní letadlo, letím na seyschely na půl roku dovolený samo na cesťák, pak zvolí dalšího ... lol Z toho vyplývá, že jsem ksindl a nemám tam co dělat stejně jako 90% ostatních, těch 10% procent opravdu něco udělá, ale protože jsou aktivní a kazí renomé ostatním, taky poletí, jen ne na seyschely, ale do řiti ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono dříve by se to opravdu vyřešilo defenestrací a byl by klid. Dneska to bohužel nejde. Proč ČSSD? Vysvětlovat zdlouhavě nebudu, vedlo by to pouze k dohadům a co se týče politiky by jsme tady mohli být věčnost a stejně se nic nevyřeší. Ale jen namátkou, stačí sledovat, co sem tam udělají zástupci za ODS tady na Rožnovsku, pak se není čemu divit, proč ne ODS, ale ono to je jedno, protože někde to udělají tito, někde zase jiní. Já bych byl pro úřednickou vládu. Tak jak to po předešlém rozpadu ODS vedl Tošenovský (neříkám, že to je ideál), prostě vláda čísel, matematika atd. Ale pánové, můžeme to tady rozebírat jak chceme, ale stejně to dopadne úplně jinak. Ruka ruku myje, plat jim jde, tak proč by se nemohli sem tam zesměšnit, vždyť jim to všem jde tak úžasně bez rozdílu na politickou stranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabiaku: ty tady nejdriv kadrujes kdo a jak mluvi sproste, ale to co jsi predved ted je na bl*ti, tak se priste usetri tech mravnich projevu a zamet si pred svym prahem

Asi si myslel ty zmrdy, to nebylo myšleno ODS. Zmrdy bylo myšleno tyhle strany co jsou v parlamentu. Ty si myslíš, že jsou hrozně odlišný, ale jsou všichni stejní.

Prostě jsou tam dlouho stratili soudnost.

Co jsem vypozoroval, že voliči ODS jsou schopni chránit čest strany kterou volí do krve. :) Přesně jako teď ty. :)

Navíc nejsem v parlamentu, abych musel mluvit slušně.

Nesnáším Paroubka, ale je zajímavé, že byl kolem něj vytvořen kult nadzmrda lol . Mě to přijde, že lidé skočili na lep, předvolební kampani, kterou vyvolala ODS, která z něj vytvořila skoro satana. Je to hroznej zmrd o tom žádná, ale větší zmrd než Topolánek? Tím si nejsem jistý. Myslím, že si mohou podat ruce.

Ale je to rozhodně zajímavé. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo budu volit ODS a kdyz ji chci volit tak musis logicky stat za tim co delaji i kdyz se me jako spouste jinym co ji voli ne vsechno uplne libi. Jestli chces srovnavat Topolanka a Paroubka to klidne muzes ale ja si to netroufnu, oba jsou smejdi ale jestli mam najit neco co me do oci bije tak to je to, ze Paroubek bude a uz spolupracuje s komunistama a to proste neprekousnu za zadnou cenu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jestli lidi nevidej, ze se ted udelalo par reforem, a ze je to o poznani lepsi nez za vlad CSSD tak je to smutny. Paroubek dela jen to co je v preferencich nic jinyho ho nezajima, jde mu jen o to aby se zalibil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dobrovolně zvolit,kdo bude u koryta? Kdo se bude mít dobře a na obyčejné lidi se vysere? Kdo se bude pořád vymlouvat,že za to může někdo jiný? A to vše z našich daní?

ČSSD? To bych volil Paroubka,Ratha,Zaorálka... Nikdy!

ODS? To bych zase volil Topolánka,Langera,Béma,Nečase... Ani náhodou!

Zelené? Bursíka,Papouškovou... Absolutně ne!

Komunisty? Soudruhy nebrat!

Která strana na mne vlastně zbyla? Lidovci? Pán Bůh s námi!

A teď vážně: Momentálně nemám koho volit. Snad ty lidovce - byť s odporem.

Je to hrůza. Nechápu,jak zrovna teď vůbec můžeme předsedat celé EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě zajímalo, kdo by zůstal v politice, kdyby měli průměrný platy a minimální nebo žádné výhody. Když vidím, jak

tam někteří chrápou, tak by si víc nezasloužili. Přijde mi to, jako by se tim lidem vysmívali. Kdyby takhle někdo spal

u mašiny ve fabrice, tak by si ani nestačil vyklidit skříňku, jak by letěl. Nechápu, jak si to někdo z nich může dovolit.

Na ničem se nedokážou domluvit, dohadujou se jak malí kluci, dělají si naschvály a když se na něčem shodnou, tak

je to asi erupcema na slunci. Tak opravdu nevim, koho volit. Už je mi z toho na :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že mají "malé" platy je chyba. Kdejaký manager v bance má více a rozhoduje o méně peněz.

Politici rozhodují o miliardách a dostávají dejme tomu do 100 000tis to je k smíchu. Já bych jim dal klidně půl mega měsíčně nebo více ve státním rozpočtu je to jak když plivneš do stromovky. Ale k tomu jasná pravidla pro lobování respektive pro nelobování a další pravidla a vše transparentní. Transparentní státní zakázky a tak. Nesměli by podnikat. Prostě takový plat, aby se nevyplatilo krást. A myslím, že by se to vyplatilo.

Protože to co řekl MichalF je prostě pravda a realita u nás normální jev. Takhle to funguje takhle to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...