Přejít na obsah

"jdot" pro OII, can-bus


Milhausek

Doporučené příspěvky

Já ano, proto jsem jim psal.

Představuju si to tak, že to je jen další "okno" na maxidotu - jakože budeš přepínat mezi klasickým palPC, navi, radiem, a jedno okno bude tohle...

tak to potom jo... to by bylo ok ..... zkus se jeste poptat po ty funkcnosti-ovladani a treba kdyby to fungovalo tak jak si psal tak bych o tom taky uvazoval.... a cena pro vic by byla stejna? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslim ze to bude vyuzivat kanal HF jednotky, bylo by dobre treba mezi nimi nejak prepinat, proste ze by to bylo nainstalovano ve voze oboje a jen jedna by byla funkcni, sem tam zapnout proste tuto jednotku a jinak fungovat s HF...ale tezko rict zda by to slo treba na nejaky prepinac a jak by to bylo s kodovanim, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz se podivate na dalsi veci co nabizeji tak je tam BT HF ktera taky zobrazuje na maxiku info o dalsich vecech,navic umi sms atd... urcite tedy reseni existuje.

jen neumi cesky.. a neumi zobrazovat na bilych displejich...

Editováno: , autor: honzik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ne, nevím kam se to přesně napojuje, ale asi to nepůjde "přepínat", i když by to bylo super. A té super origo HF se vážně vzdát nechci.

Podle mě se to napojuje za rádio na ten velký konektor. Něco jako odblok DVD za jízdy.

Potřebuje to minimálně napájení a 2 CANové vodiče.

Může to být kdekoli, ale za rádiem je to jednoduché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...