Přejít na obsah

"jdot" pro OII, can-bus


Milhausek

Doporučené příspěvky

Asi ne, nevím kam se to přesně napojuje, ale asi to nepůjde "přepínat", i když by to bylo super. A té super origo HF se vážně vzdát nechci.

Jedine dat spinac na napajeni a zjistit i kdyz to bude nakodovane a nebude to napajene, zda-li bude HF aktivni nebo nebude, tezko rict, tohle by chtelo vyzkouset...na to asi nikdo chut mit nebude dat do toho jen tak na testovani 120e ze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V principu jde o to, že pokud máš HF, tak máš obsazenou adresu 77-telefon a to zařízení ji chce taky.

myslim ze to nemusi byt docela pravda,z hlediska displeje (maxiku) je HF jen zarizeni s adresou 77(ve skutecnosti teda jinou,ale dejme tomu.) a co mu HF posle to zobrazi (tel seznam,atd), ale pokud udelas "prevodnik" se 2 CAN linkama a zaradis ho mezi maxik a HF ,tak muzes maxiku posilat co chces a presto nemusis prijit o funkci HF sady. (muzes mit HF treba jen na 1 radku displeje a zbytek cokoli).

To vse muze (a v tom FISKONU i funguje) soucasne / bez prepinani nebo odpojovani HF .myslim ze duvod proc to nefunguje na bilych maxidotech je jen otazka casu / reverznuti sbernice .

podle me by bylo jeste jednodussi pouzit prevodnik mezi maxik - radio a misto nazvu stanice mit poradne menu s dulezitymi hodnotami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jen dedukoval a taky mi unikla podstatná informace, že na nebílých maxidotech to chodí i s telefonem.

Zobrazování názvů stanic je podle mě k ničemu a klidně bych tam bral něco jiného.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...