Přejít na obsah

Pískání/houkání TURBA 2.0 TDI PD 103 kW


DJ_Dee

Doporučené příspěvky

No kluci dneska mi to začalo taky houkat /pískat. Zezacatku sem myslel ze jede sanitka nebo policie ?. Ale tlačí. Zajímá mě ten kdo zkoušel měnit sám tak dál kus za kus a bylo to dobré nebo musel i seřizovat to turbo? V plánu zatím nemám ho měnit protože co čtu po různých webech tak běžně na tom kluci jezdí 1.9 TDI 77kw. Hrozí poškození motoru když to nechám tak? ? Dělá mi to to samé co dával metri iks to video. 

Editováno: , autor: Detektor16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravím vás. Měl bych na vás otázku klucí..
Trápí mě jedna věc..
Jsem vlastníkem škody Octavie ročník 2004 2.0 103kw nalítáno 260 000 .. popravdě nedávno byl dělaný rozsáhlý servis.. dolní náprava, motor, turbo všechno prostě.. už moc toho není co bych mohl vyměnit..
ale trápí mě jedna věc.
Při nastartování je všechno ok, do té chvíle než se rozjedu.. potom to začne pískat..
mám za to že to dělá turbo.. i po nějaké té jízdě kdy se chystám motor vypnout.. tak i na volnoběh to píská..
popravdě už mě to se**.. v servisu říkají že je to normální.. asi před 4 měsíci jsem to turbo koupil úplně nové.. chvilku jsem neslyšel nic.. potom se ten pískot vrátilo, nepíská to když jdou otáčky nahoru.. jenom při 1500-2000 otáčkách .. a na volnoběh.. 
myslí že že je to opravdu normální ? 
nebo že to turbo jde prostě do háje ? 
Za všechny možné návrhy a pomoc z vaší strany budu moc rád!
Předem díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...