Přejít na obsah

SUPII a problémy


cosby

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Tak ty mlhovky jsou vyměněny a už je mi jasné proč se vlastně rosí.

Takový šunt jsem dlouho neviděl, při demontáži se zjistilo že jsou úplně rozpadlé a ani žárovka už v nich pořádně nedrží viz foto:

post-15556-1254084993_thumb.jpg post-15556-1254085074_thumb.jpg

Dále co nás zlobí jsou neuvěřitelně opotřebené potahy ( po cca 23000Km ) a praskliny v hlavních světlech.

post-15556-1254085389_thumb.jpg post-15556-1254085594_thumb.jpg

Má někdo podobné zkušenosti s těmi potahy a světly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty mlhovky jsou vyměněny a už je mi jasné proč se vlastně rosí.

Takový šunt jsem dlouho neviděl, při demontáži se zjistilo že jsou úplně rozpadlé a ani žárovka už v nich pořádně nedrží viz foto:

post-15556-1254084993_thumb.jpg post-15556-1254085074_thumb.jpg

Dále co nás zlobí jsou neuvěřitelně opotřebené potahy ( po cca 23000Km ) a praskliny v hlavních světlech.

post-15556-1254085389_thumb.jpg post-15556-1254085594_thumb.jpg

Má někdo podobné zkušenosti s těmi potahy a světly?

To tedy koukám. Z čeho ty mlhovky dělaj....... Jinak potahy a světla zatím OK, ale mám najeto teprve 15tkm. Na tvém místě to hned v servise reklamuji a požaduji výměnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

U mě ve 30 000 km na servisce vyměněny obě přední mlhovky, seřízena stahovačka okna řidiče, která už zase vrže, seřízen pravý zámek twindooru, který při otevírání i zavírání vrzal, to je zatím ok, a zamítli mi reklamaci sound systému, který chraptí a rezonuje s tím, že by to Škodovka neuznala... Je toho dost.

Jinak tu někdo psal, že blbly alternátory: na starém Superbu jsem na chatě vyhrával klidně celý den s puštěným rádiem, ale u nového se mi po hodině, max. dvou rádio vypne s hláškou "Přístroj bude nyní automaticky vypnut, aby ulehčil autobaterii" a pak už nejde rádio zapnout a nesvítí ani lampičky v interieru, ale auto normálně nastartuje.

To jde opravdu hodinovým hraním vytřískat baterka nebo je někde chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže kolegův Superb II problémy (má někdo podobné?):

+ Někdy na čtverku nechutně zadrnčí račící páka a motor jakoby se dusil, nejede. Přitom rychlost 50 a otáčky okolo 2 tisíc.

+ Při dešti a následném otevření okna píská okno.

Díky za info!

Jinak s mlhovkama jsme už byli taky na výměnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz ohledně sklápění zrcátek - mám SupaII, Elegance. Podle návodu můžu zrcátka sklopit přidržením "Zamknout" na dálkovém ovladači (jsou-li zavřena všechna okna). Funguje to, ale musím zamknout auto, pustit tlačítko a znova ho stisknout a držet. No a někdy (nezjistil jsem žádnou souvislost s něčím dalším, ale je to víc než polovina případů) mi po sklopení zrcátek auto zapípá 3x, stejně jako když bych zamykal auto se špatně přibouchnutými dveřmi. Přitom původní zamknutí je OK.

Dělá vám to taky? Nebo se mi auto snaží něco sdělit a já to nechápu?

Díky

Karel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mého Superba do dnešního dnes přetrvával problém s Twindorem.Když jsem měl otevřené celé dveře tak při zavírání,jak ty servomotorky dotahovaly tak mi vždy na levé straně puklo.Byl jsem u dvou prodejců,ale ani jeden neměl přípravek na seřizování,tak jsem se dotoho pustil sám.3 hodiny práce,ale výsledek OK.

Jen pár foto jak to vypadá a označené šrouby červeným kruhem-ty se seřizují.

post-128-1258311497_thumb.jpg

post-128-1258311509_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz ohledně sklápění zrcátek - mám SupaII, Elegance. Podle návodu můžu zrcátka sklopit přidržením "Zamknout" na dálkovém ovladači (jsou-li zavřena všechna okna). Funguje to, ale musím zamknout auto, pustit tlačítko a znova ho stisknout a držet. No a někdy (nezjistil jsem žádnou souvislost s něčím dalším, ale je to víc než polovina případů) mi po sklopení zrcátek auto zapípá 3x, stejně jako když bych zamykal auto se špatně přibouchnutými dveřmi. Přitom původní zamknutí je OK.

Dělá vám to taky? Nebo se mi auto snaží něco sdělit a já to nechápu?

Pokud do 2 s od zamknuti auta stisknes tlacitko na zamknuti znovu, tak dojde k vyrazeni bezpecnostni pojistky a auto lze odemknout zevnitr. Mozna je to ono.

Editováno: , autor: 5icz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mého Superba do dnešního dnes přetrvával problém s Twindorem.Když jsem měl otevřené celé dveře tak při zavírání,jak ty servomotorky dotahovaly tak mi vždy na levé straně puklo.Byl jsem u dvou prodejců,ale ani jeden neměl přípravek na seřizování,tak jsem se dotoho pustil sám.3 hodiny práce,ale výsledek OK.

Jen pár foto jak to vypadá a označené šrouby červeným kruhem-ty se seřizují.

A podle ceho jsi to serizoval? Metodou pokus-omyl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud do 2 s od zamknuti auta stisknes tlacitko na zamknuti znovu, tak dojde k vyrazeni bezpecnostni pojistky a auto lze odemknout zevnitr. Mozna je to ono.

Díky za info, bylo to v tom. Pokud počkám se sklápěním zrcátek dále než dvě vteřiny, tak to nepíská. Super, už vím, co se to děje a nemusím se děsit...

Karel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych se zeptal, stalo se mi, že mi nenaběhl hdd v columbusu....Navi běžela ale media nic...šedá obrazovka - systém se načítá....cd šlo zapnout - přehrávalo ale nebylo nic vidět asi 1h ....nepomohlo vypnout zapalování nic....asi za dvě hodiny jsem se vrátil k autu a už to naběhlo....

Dále jsem zjistil, že při kopírování z SD nebo DVD se neuloží na hdd všechny soubory (mp3)(i když jdou normálně z daného nosiče přehrávat)....ani když je chci přidat tak nic....(u SD karty nešla uložit mp3, tak jsem tu mp3 vypálil na DVD a už šla kopírovat na HDD) u souborů na DVD to nenakopírovalo nahodile některé mp3

....všiml si toho také někdo????

firmware je poslední verze ....

Editováno: , autor: ktx3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...