Přejít na obsah

SUPII a problémy


cosby

Doporučené příspěvky

pikydrtic: aha, tak to mám u sloupku řidiče taky - občas má tendenci se odchlípnout. Už mám takový grif, kdy to loktem přitlačím zpět. U sloupku spolujezdce to nedělá.

Twindoor mi zatím šlape - pouze při zavírání celého víka i se sklem lupne v těch úchytech. Možná by to chtělo seřídit, aby to jednou neluplo naposledy..... Ale jinak pohoda:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Po 3mesicich se mi zacina zase objevovat nejake vrzani,zatim lehce,hlavne prejezdy retarderu,nebo vetsich vlnovych nerovnosti.Nekdy mi prijde,ze to je i zezadu,mozna twindor jak se tu resi v sekci interieru..Dnes rano kdyz jsem jel asi ve 4stupnich to bylo slyset uz dost,to se tesim co bude dal v mrazech..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Nenašiel som vhodnejšie miesto, tak sa spýtam tu. Neide mi otvoriť kryt plniaceho hrdla palivovej nádrže (Superb II). Stretol sa s tým niekto, poradí niekto ako to otvoriť a nezničiť? Prosím súrne, už mám len trochu paliva v nádrži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni jsem se s tím taky potýkal, letos ještě ne, sám jsem zvědav jak na tom bude tento SII, ale spíš to bude nemoc.

Jak píše motosman, tak jsem měl stejný postup, když to nešlo - poklepat a odemknout a zamknout nejpozději na druhý pokus povolilo. Snažil jsem to reklamovat, ale neuspěl jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže sa mi to konečne podarilo otvoriť, keď som dal dole podbeh a trochu po tom poklepal a pár krát sa pokúsil odomknúť a zamknúť. Zrejme tam bude špatný kontakt, lebo ten zámok za celý ten čas pokusov cvakol len asi dva krát. Zamrznutý určite nebol, lebo je stále nad nulou. A pokiaľ je odomknutý tak ide OK. Zajtra budem pokračovať, aby som zistil príčinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u Passatu CC mě podobná závada znehybnila tak, že jsem skončil na odtahovce. Vzhledem k tomu, že je to u SII nejspíš stejně, tak bacha, není normální možnost nouzovýho otevření, jako má myslím třeba Audi. Mě ale prasklo táhlo otevírání, takže to muselo do servisu tak jako tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže sa mi to konečne podarilo otvoriť, keď som dal dole podbeh a trochu po tom poklepal a pár krát sa pokúsil odomknúť a zamknúť. Zrejme tam bude špatný kontakt, lebo ten zámok za celý ten čas pokusov cvakol len asi dva krát. Zamrznutý určite nebol, lebo je stále nad nulou. A pokiaľ je odomknutý tak ide OK. Zajtra budem pokračovať, aby som zistil príčinu.

Po odstránení podbehu sa mi to podarilo otvoriť, ale bola to skôr náhoda. Keď už som bol tak ďaleko, tak som zámok vybral a chcel som zistiť kde je chyba, ale žiadna nebola, všetko naďalej funguje normálne. Na tom zámku je páčka, pod gumovou krytkou, ktorou sa to dá otvoriť, takže keby tam bolo viac miesta a prístup zvnútra, dalo by sa dorobiť aj núdzové otváranie, ale nemal som na to čas. Ak sa to niekomu podarí mohol by to tu odprezentovať.

Editováno: , autor: edob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pikydrtic: aha, tak to mám u sloupku řidiče taky - občas má tendenci se odchlípnout. Už mám takový grif, kdy to loktem přitlačím zpět. U sloupku spolujezdce to nedělá.

Twindoor mi zatím šlape - pouze při zavírání celého víka i se sklem lupne v těch úchytech. Možná by to chtělo seřídit, aby to jednou neluplo naposledy..... Ale jinak pohoda:-)

To "odchlípnutie" krytu stĺpiku ma tiež štve. Riešil som to 3M páskou, začas to bolo OK, ale potom sa otrhla a robí to znovu. Nemá niekto na to iný grif?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

dotaz na climatronic, jak rychle vám začne foukat studený při zaplej AC  na max studený ?

mě asi čeká výměna chladiče klimy jelikož mám najeto cca 6x kolem zeměkoule a ten chladič je docela zavřenej jak je naklepanej od kamínků přeci jen ta ochranná mřížka  co se prodává asi k něčemu je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dáš tam nový 1K0820411Q chladič , gumičky 4E0260749A a 3D0260749C nové chladivo a olej a pokoj ... 

 

Tú mriežku by som tiež dal , zhora ten chladič slušne chráni maska a nárazník ale dole býva vždy rozbitý ... A daj si pozor na chladiče čo sa predávajú po nete /Modine/ ako originál diel - odchádzajú ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...