Přejít na obsah

Drzak telefonu - jak pridelat?


Kryspin

Doporučené příspěvky

Pratele, snazim se vykoumat jak pridelat drzak na telefon do auta. Mam tu HR Design drzak s tim husim krkem... chtel bych jenom ten drzak bez husiho krku, nejak hodit k radiu dolu do prava na stredovou konzoli..

no ma otazka je - jde ten HR drzak pridelat na dash mount konzoli? je to nejak spolu kompatibilni? pripadne uvitam rady jak jinak to vyresit.. diky..

post-7061-1234114998_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to je hr dzak? konzolu si fotit nemusel, tu pozname ale co je hr drzak.... ja som husi krk odcvakol spilnikoval do uhlu urobil na tom zavit a uchytil do stredu nad spinac varovnych svetiel. je to idelane miesto aj na telku aj na navigaciu aj nezavadzia spolujazdcovym noham. ja to teda mam tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to jsem nefotil, akorat pouzil nejaky fotky co jsem nasel na netu.. jinak HR drzak jsem myslel ze je nejaky genericky oznaceni, vsude na netu se to tak tvari..

uz jsem na to mozna prisel, tu nize redukci do toho dash mount plechu co jsem postoval vyse... muzete mi jenom nekdo potvrdit ze to chapu spravne? plus jak se vlastne ten dash mount plech pridelava do toho panelu?

post-7061-1234117477_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, na to jsem taky koukal. mam to ale na iphone ktery mam pripojeny kabelem k radiu tak to chci umistit radsi tam, protoze pak nebude videt ten kabel nikde. kdybych to dal nahoru, tak uz se ten kablik bude motat... plus bych mozna radsi nechal ventilatory ventilovat ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď zdráv,

já vím, koukáš na to a vypadá to super. Jak auto nějakého podnikatele,že? Osobně bych to řešil nějakou Bluetooth soupravou! Vím, je to dražší, ale žádné viditelné dráty a zbytečná plechařina. Navíc telefony se mění Bluetooth bude i nadále v blízké budoucnosti. Zapřemýšlej a pošetři!

Mnoho dobrých pocitů v kokpitu. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Sundal jsem ten svislý plastový proužek. Rádio mám v horní díře, ale držák je přidělán stejně dole jako na obrázku. Šroubu jsem si nevšiml, ale radši se ještě jednou podívám. Když je vedle rádia, tak když ho vyšroubuju nevypadne zezadu matka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...

Měl jsem origo držák na telefon.Montuje se místo krajní lišty jak se dává držák na nápoje.

Kdyby jsi měl chvilku,nehodil by jsi sem foto?Pro inspiraci?Já jsem dal držák ze skla pryč a teď mám s možností montáže na výdech (tam se hrozně viklé) a možnost lepíku na přístrojovku,ale na vroubkatým plastu nechce držet.Tak řeším jinou variantu,ale nevím jak na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...