Přejít na obsah

Pískanie klinového remeňa


gula221

Doporučené příspěvky

Když už mazat,tak nějakym suchym mazivem...např.mýdlo nebo i existuje něco ve spreji....na Jarově na to maj sprej od Würth se kterym mažou i úplně nový klíňáky při výměně.

To ti píská origo klíňák nebo už byl někdy měněnej za jinou značku????u orig.klín.řemenu jsem se totiž snad nikdy nesetkal s tim že by pískal..

Jinak mám takovou zkušenost ještě z Passatů z klíňákama...orig.klíňák byl od contitechu,tudíš by měl být stejný jako když ho koupíš přímo u Contitech,ale velký omyl....orig.nikdy nepískal,ale když jsem koupil zdálo by se stejný u Contitech,tak začal řvát po 10.000km a to nebyl jediný případ.

Výborný jsou taky od Bosch,tak jsem nikdy nezažil že by pískal.

Dnešní auta už maj plně automatický napínáky,takže o napnutí se vůbec nestarej!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, já jsem jel minulou nedeli z Tabora do Bratislavy v case mezi pul noci a 03 rano, proste v tom nejlepsim pocasi. Cestari hodne solili a v pondeli rano jak jsem nastartoval tak mi klinak taky piskal, ono se neda rict ze piskal, spis tak sustil-chrchlal. Striknul sem trosku silikonoviho oleje a je pokoj. Mozna ze chybne ale delam to tak jak na moji OII 1,9 tak na ryzi (Mitsubishi) moji pani a vzdy v poho. Ozve se mi to tak 1 rocne

edit: mam jeste origo klinak

Editováno: , autor: tlmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...