Přejít na obsah

Starline-náhradní díly


Vlasta

Doporučené příspěvky

Starline díly jsou levné hlavně proto, že neplatíte značku. Vyráběny jsou různě podle druhu dílu, je to jak Čína, tak třeba i Itálie atd.

Kolikrát je to vyráběno ve stejné firmě jak jiné "značkové" díly, pouze jsou pod Starlinem, tím pádem neplatíte jméno.

A taky jak jsem někde četla, že Starline oleje jsou vyjeté oleje a pod. Není to pravda!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starline a Optimal jsou nekvalitní díly...ano jediný co je příznivé tak jejich cena..ale to je vše.Někde tu byla fotka zlomené kostice stabiku po najetí opravdu pár set km..a byla to tuším starline kostice...s díly Optimal mám tu žkušenost že jsem koupil na seata destičky..po 1 české zimě,když jsem na jaře brzdy kontroloval,tak jsem měl venku i desky a co se nestalo...jedna mě vypadla z ruky a po pádu nazem se destička rozpadla na 3 kusy...kovová část na který je destička přilepená byla rezavá jak po 10 letech a deska jako taková prostě popraskaná..pak už jí stačil ten pád a bylo hotovo..nevím co by se stalo,kdyby se rozpadla za provozu... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se to něco takového stane, tak máš samozřejmě záruku, ale bohužel podobné věci se stávají i těm "značkovým" dílům, jenže u těch se o tom tak nemluví.

Ať si vyzkouší každý co uzná za vhodný. Za mě můžu říct, že některé díly jsou s kvalitou o něco horší, jiné díly jsou kolikrát lepší než značkové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče mě tak komponenty typu brzdy,čepy,tlumiče od těchto výrobcu nechci ani vidět...vem si kotouč starline a třeba obyč ferodo nebo TRW ,lucas atd dej je na auto a porovnej po zimě... ;) jeden bude rezavej jak když ho vytáhneš z řeky...to mluví za vše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, blbá zkušenost, pak věřim, že pak nevěříte, ale takto se nám občas vrátí a ATE např.

prostě je to na každém, např. mi máme starline baterku v autě a nebyl jediný problém... je to o kusu a zkušenostech, jako u všeho jinýho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u ATE je to ale klasika,tady se ale resi STARLINE a ten stoji za prd,pro priklad nechal sem se ukecat a vzal sem ulozeni ramen starline cca 90kc jedno rameno,po ujeti 500km silenblok na pulky praskly,koupil sem origo samozrejme za 500kus ted mam na nich cca 18tis a sou jak nove,ten kdo prodava starline tak si ty dily mel davat na svoje auto at vi o co prichazi :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak říká kamarád Marek, lidi to pomlouvájí ale aby někdo přišel a řekl to a to je na hovno, to a to nevydrželo, tak takový se ještě nenašel :)

věřím že něco je OK a věřím že něco je shit, je to čistě o tom u koho to nakoupí a jakou tomu dají krabici

naše bývalá f. dodávala do škodovky náhradní díl, který bylo možné koupit i normálně, jen né pod značkou škoda originál příslušenství, to že oni si to přebalili a hodili svoje logo škoda bylo +35% ceny. Tak asi tak to funguje i u některých ND

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Cosbym a Badysem.

Nebudu se tady o tom rozepisovat, stejně si každý myslí, co chce. Do některých věcí bych taky nešel, jiné jsou naprosto v pohodě.

Jen tak na okraj...vybraní zákazníci si měli možnost projít provoz ve firmě Filtron v Polsku. Nevěřícně koukali na to, jaké značky filtrů vypadávali na konci linky ;) . Takových případů je samozřejmě více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak na okraj...vybraní zákazníci si měli možnost projít provoz ve firmě Filtron v Polsku. Nevěřícně koukali na to, jaké značky filtrů vypadávali na konci linky ;) . Takových případů je samozřejmě více.

Ja tam byl s tatou ;) ve filtronu... :palec2:

A k těm dílum..nebrat-startery a altiky dily podvozku

Kotouče a desky tak na favirita feldu a podobně

Baterky sou prej přebaleny Varty a rozhodně sou lepší než Brit

Nevite někdo jaka je origo značka oleju??

Editováno: , autor: Kosta103
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnil sem kdysi na Favoritu oba homokinetické klouby,koupil sem STARLINE jeden za pětistovku a za půl roku provozu v nich přeskakovalo jako v těch původních.Kvalita katastrofální.Za ten půl rok sem na ně najel cca. 4000 km. Jednoznačně negativní zkušenost s touhle značkou.Cena je dobrá,ale je to stejné jako se zbožím z tržnice od vietnamce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnil sem kdysi na Favoritu oba homokinetické klouby,koupil sem STARLINE jeden za pětistovku a za půl roku provozu v nich přeskakovalo jako v těch původních.Kvalita katastrofální.Za ten půl rok sem na ně najel cca. 4000 km. Jednoznačně negativní zkušenost s touhle značkou.Cena je dobrá,ale je to stejné jako se zbožím z tržnice od vietnamce.

Ten kloub stál tak 360 Kč a aby odešly oba najednou, no to by musela být velká náhoda. Většinou nevydrží manžeta a pokud si člověk nevšimne a jezdí dál, kloub to dlouho nevydrží.

Každopádně, vše je reklamovatelné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

kluci ja jsem koupil Starline pistky na 5 dvere a vite na co asi sou co? vsechny bouchaji plnou parou na doraz, takze jsem je demont. a kurna chtel jsem vratit, ale nenasel jsem uctenku.

Jeste jsem pak koupil vsechny gumy do napravnice k ramenam vcetne stabliku, bohuzel vse uz je zase vymeneno, ale uz za origo.

Nevim zda bych neco kupoval od Starline - myslim ze gumky do steracu by byl taky pruser :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...