Přejít na obsah

Oprava kuze na volantu


Matth

Doporučené příspěvky

nebudu hodnotit samotný držák, ale to místo je ideální na navigaci, to si říkejte co chcete .... a k tomu volantu, nemám s ním takový problém jako někteří tady, ale napadlo mě, jestli by nevypadalo líp, protáhnout těma prázdnejma dírama jen tak falešně tu stejnou obšívací nit a jakoby je alespoň zaplnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Modrou Indulonou (zvanou "dělnická NIVEA") jsem si léta letoucí mazával černou koženou bundu na motorku - vždycky to hezky vonělo, i když moje máti ječela jak lodní siréna nad "takovým plejtváním"... Takže na kůži Indulonu vřele doporučuju - tu bundu jsem nosil snad 8 let a pořád byla jak nová - jenže pak jsem se na té motorce vymlel a rozmlátil se přitom málem na fašírku - a když jsem se dal po roce a čtvrt zase dohromady, motorku jsem jednak prodal (na naléhání drahé polovice) a druhak jsem mezitím přibral tolik kilo, že jsem se do milé bundy už nevešel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Opravdu to záleží na tom, jak máš ve zvyku řídit - jestli třeba přehmatáváš, nebo si "zalamuješ palce" při prudší zatáčce, jak při tom přehmatávání pohybuješ rukama = jestli přímo dlaní jedeš po povrchu, nebo nad ním, jak moc se Ti potí ruce při řízení, jestli nemáš nějaký zlozvyk ve smyslu škrabání do povrchu volantu z nudy nebo ze vzteku v koloně... A hodně, ale opravdu hodně záleží na výběru kůže, ze které je potah udělaný. To bohužel Ty sám neovlivníš. Vlivů je moc a nedá se jednoduše odpovědět

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...