Přejít na obsah

Oprava kuze na volantu


Matth

Doporučené příspěvky

Nevite nekdo kde by se dala v okoli ostravy opravit (nebo presit) kuze na volantu? nedavno mi vykradli auto a jak rozbili sklo tak se vytvorily na volantu takove vrypy. Vrypy jsou sice i na tom plastu u okna, ale ten by se asi opravit nedal.

Resili jste nekdo neco podobneho na pojistovne? Nevim jestli to nechat opravit nebo vymenit (pri posouzeni totiz rikal ze by se to melo spise opravit), aby mi to potom proplatili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeslti to chapu spravne a mam rooma tak obsiti gumovyho volantu bude stat cca do 2000?

Me jde o sundani volantu ale, jsou schopni si ho sundat sami a zpatky nandat pokud tam auto necham?

A nedela to probelm s ŘJ kdyz se volnat sundava? resp mate nekdo nejakej navod na sundani volantu doma, jakje to sloozity?

Editováno: , autor: Octavian1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napis nebo zavolej tam, cenu ti reknou presne - prave, ze delaji i obsiti gumovych volantu...

volant jim tam prineses nebo posles, nesundavaji ho, to si musis zaridit sam - kdyz budes hledat, tak tady jsou urcite navody, jak na to....slozity to neni, ale musis byt trochu sikovny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
..Hlavne ten drzat navigace ve vyhledu.

To jsi mě dostal, odkdy se řidič kouká ven v poloze, kdy má oči na úrovni středu volantu? :D V reálu tam vadit nebude (já mám ve stejném místě chycený Garmin, cca 1 cm nad palubkou vlevo v rohu a i škoda tam umisťuje to svoje Mio či co, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá alternativa, ale provedení není úplně optimální.

Není teď věnec příliš tlustý? Sedne to do ruky?

Upřímně, kožený nekožený, přijde mi to jedno. Doposud jsem jezdil s "gumovými" volanty, teď mám kožený a že by to byl nějak dramatický rozdíl, to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...