Přejít na obsah

větrák


mdufino

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni, nevím jestli jsem špatně hledal nebo jsem diskusi na tohle téma nenašel, ale zajímalo by mě jestli jste si někdo všimnul, že když se u Roomsteru

1,4 TDI zařadí zpátečka tak se zintenzivní chod větráku a začne se linout takovej divnej zápach. Kontrolka na vnitřní okruh se sice nerozsvítí, ale jediné možné vysvětlení které mne napadlo je to, že při zařazení zpátečky se zapne vnitřní okruh aby nebyly v kabině cítit zplodiny z výfuku. Díky za odpověď. Zdravím všechny Dufíno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bingo! Přesně jak píšeš.

Nooo, už se to někde řešilo, snad na FI.

Díky za odpověď Nortone, už jsem si myslel že mám nějaký kosmický auto. Byl to totiž export do Španělska, oni jich nakoupili moc a pak to zase za babku prodávali zpátky do Čech. Takže závada to asi nebude, jen by mne zajímalo jestli je to nějaký nadstandard ve výbavě nebo jestli to mají všechny modely a motorizace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...když se u Roomsteru 1,4 TDI zařadí zpátečka tak se zintenzivní chod větráku a začne se linout takovej divnej zápach.

no, tak já to na svém Roomu takhle nemám, mě se neline žádnej zápach zevnitř, ale vůně, tak to ještě jednou prověř :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mdufino: ten zápach se Ti line jenom při tom couvání nebo i když normálně zapneš ten vnitřní oběh??

Ten zápach je cítit jen při zařazení zpátečky, při zapnutí vnitřní cirkulace nic necítím. No mně to alespoň přijde jako zápach, ale někomu to může být třeba i příjemný, je to asi pocitová záležitost. Přirovnal bych to možná k takovýmu zápachu jako byl vždycky cítit, když jsem mámě jako dítě chodil na mandl pro prádlo, takovej ten spařenej vzduch. Není to asi nic zásadního, ale zajímalo mne to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Já při zařazení zpátečky cítím spíš smrad. Je to ale spíš, když delší dobu stojím a jsou větší ot. Přirovnal bych

to spíš k acetonu nebo k něčemu podobnýmu. Příště zkusím zapnout vnitřní cirkulaci a jsem zvědavej, co to udělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...