Přejít na obsah

Fabia II Facelift


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

to seš fakt frajer největší když si to vyfotil jako by si nemohl počkat ten skurvenj měsíc do odtajnění!!! díky tobě bude spousta problémů!!!

Proč by měl čekat? Fotil to někde potajnu ve fabrice? Ne. Bylo to na veřejném místě, kde si může každý fotit kdy chce, co chce. Takže pokud má z toho někdo problémy, tak je to jen a jen jeho problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V čem máš problém? Je někde zákonem zakázáno si fotit auto na veřejném parkovišti? Není, takže můžeš zuřit, můžeš nadávat ale to je tak jediné co můžeš dělat...

ty vidíš to že jste dobrý že si to někdo nafotil ale nevidíš to že tohl bude stát někoho místo možná víc jen kvůli tomu že se chtěl normálně najíst.seru na to budu tady kurva sprostej když mi nic jinýho nezbejvá! :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď sprostej. Chirurg si taky nemůže jít během operace na oběd, nebo strojvůdce na WC. Jednou si někdo vybere nějaké povolání a musí vzít všechny jeho pro a proti. a pokud někde nechám nějaký prototyp na ulici, tak se nesmím divit, že to pak někdo vyfotí...

znáš zákon?4,5hodiny jízdy či práce pak 0,5hodiny pauza a zkus si ted někde zastavit mimo komunikaci?a když přes to dáš hadr tak to bude uplně nenápadný ! je vidět že pro tebe není nic problém ty si umíš poradit v každý situaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znáš zákon?4,5hodiny jízdy či práce pak 0,5hodiny pauza a zkus si ted někde zastavit mimo komunikaci?a když přes to dáš hadr tak to bude uplně nenápadný ! je vidět že pro tebe není nic problém ty si umíš poradit v každý situaci.

Tak to si musí pořešit automobilka sama, jak to bude organizovat. Prostě nesváděj svoje problémy na ostatní. Nápadné to bude, ale zas to nikdo nevyfotí, nehledě na možnosti vystřídání řidičů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, co už, když to někdo blejsknul, dalo se to čekat, když se to tuší, že bude FL apropo, FL vnitřek jezdil v FII po Bolce už před 4 měsícema, no hold toho si nikdo nevšiml :)

má to mít boleslav líp maskovaný, řekl bych, že i SII byla líp maskovaná, hold levnější auto, levnější maskování lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli za tu fotku nekoho propusti, tak je to docela silne kafe. Ale zase na druhou stranu je to hlavne chyba Skody-Auto. Meli si to lepe zamaskovat a ne se s tim takhle producirovat po ceskych silnicich, kde pomalu kazdej druhej se zajima ci vlastni vuz Skoda. Meli si ji zkouset uplne nekde jinde, kde by se po tomhle aute ani pes neotocil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myšák tdi jseš trapnej stím nadáváním tomu kdo to vyfotil co to je tvá žena co byla majitelkou té fabie II FL :smich: kdo by to neudělal,každý kdo by to mohl udělat tak to udělá a vyfotí.Tak nezuř a nech toho člena vklidu je to jeho věc že to vyfotil a podle mě udělal dobře nač čekat to my vysvětli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z vlastnej skusenosti viem ako podobne veci riesi Mercedes, pretoze som isty cas pracoval hned vedla ich fabriky v Sindelfingene.

Pol roka pred uvedenim behali E-klasse po Stuttgarte a okoli jedna radost s miernou kamuflazou. Dokonca sa mi raz stalo, ze do lesa k nasej prave prebiehajucej barbeque sa dovalil jeden medved a chlapik si isiel zafajcit. Zamozrejme, ze sme si ho pekne pofotili a chlapik s tym ziadny problem nemal.

Ak je naozaj pravda, ze dotycna osoba bude mat problem, tak Skodu vazne nechapem. Robit tajnosti s lacnym autom so zmenemym naraznikom mi pripada minimalne trapne. Alebo je dana osoba predposrata len tak zo zvyku, ako ju nasa svetla minulost naucila? Potom by som ju rozhodne neobhajoval mysakTDI ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myšák tdi jseš trapnej stím nadáváním tomu kdo to vyfotil co to je tvá žena co byla majitelkou té fabie II FL :smich: kdo by to neudělal,každý kdo by to mohl udělat tak to udělá a vyfotí.Tak nezuř a nech toho člena vklidu je to jeho věc že to vyfotil a podle mě udělal dobře nač čekat to my vysvětli ;)

pánové rád bych vám to vysvětlil ale už bych tím porušil svojí pracovní smlouvu. každopádně se změní můj přístup k kolem jdoucím pokud auto nebylo utajené rád jsem ho ukázal a vysvětlil co a jak ale vlastně proč budu si dělat svojí práci. jen jsem chtěl podotknout na to že za tuhle jednu fotečku budou mít mí kolegové problémy a v této době není vyloučené že přijdou o místo. tímto se s váma loučím. mějte se pěkně a fotte dál budete o poznání chytřejší a znalejší!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Místo aby byla Škoda ráda, že je o fobie zájem, tak remcají a ještě budou vyhazovat... Jako myšáku nezlob se na nás, ale tohle je fakt k smíchu. Pokud chci uchovat nějaký tajemství, tak se s tím nemám producírovat v běžným provozu téměř bez maskování. A pokud musíte vykonávat svojí práci s tím, že jde snadno porušit nějaký interní pravidla bez vlastního přičinění (resp. nejde tu práci dělat tak, abyste neměli průser, ať už vlastní vinou nebo ne), tak si promluvte se svým nadřízeným, od toho tam ten člověk je. Vinit z toho fotografa je dětinský.

//Sice už je ten Milhausův přispěvek upravenej, ale matně si vzpomínám, že ta slečna ho žádala, aby to smazal, a on řekl, že jo. To mi přijde nefér. Ale na 100 % to tvrdit nemůžu, protože už si nepamatuju, jak přesně to bylo napsaný.

Editováno: , autor: Woodbine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové rád bych vám to vysvětlil ale už bych tím porušil svojí pracovní smlouvu. každopádně se změní můj přístup k kolem jdoucím pokud auto nebylo utajené rád jsem ho ukázal a vysvětlil co a jak ale vlastně proč budu si dělat svojí práci. jen jsem chtěl podotknout na to že za tuhle jednu fotečku budou mít mí kolegové problémy a v této době není vyloučené že přijdou o místo. tímto se s váma loučím. mějte se pěkně a fotte dál budete o poznání chytřejší a znalejší!!!

Skoda, ze tu smlouvu nemuzes porusit. Zajimalo by me, proc se s tema autama prohanite po republice, pak se bojite, aby to nahodou nekdo nevyfotil. Pritom kdyz to clovek vezme, tak to auto bude na takove hromade zaznamu. Pomalu na kazdem rohu jsou nejake kamery a s velmi dobrym rozlisenim.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu proc by mel nekdo prijit o misto ? Za vyfoceni maskovaneho auta ? proto ho maskuji at to neni poznat (misto toho hadru :D)

Navic vsichni vi, ze tohle je reklamni kampan Skodovky, za kterou nemusi platit. Bylo to tak u vsech modelu (SuperB2, Octavia II FL a ted Fabia II FL).

Kdyby ji nechteli ukazat lidem, tak s ni nejezdi tak nenapadne po republice. Pred uvedenim modelu jsem nekolikrat potkal Yetiho a OII FL. OII FL jsem navic videl zaparkovanou a ridic si zrovna daval cigarko a ja obchazel auto ... Nic mi nerekl, klidne jsem se mohl detailne podivat na nastavajici model. Jen jsem to nefotil.

Pokud by toto skodovce vadilo, tak zvoli jiny pristup. A aby to nebylo tolik napadne, tak tady posle nejake odpurce :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myšák, moc to prežívaš! Do začiatku výroby FL je 6, slovom šesť týždňov. Je najvyšší čas, aby Škoda vypustial nejaký "teaser" a návnadu. Bol problém zaparkovať tú kolónu áut tak, aby bola FIIFL v strede a nebolo možné ju vyfotiť? Ak mi napíšeš, že to bol problém, tak sorry, ale nemáš čo robiť na tom mieste, kde pracuješ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, co už, když to někdo blejsknul, dalo se to čekat, když se to tuší, že bude FL apropo, FL vnitřek jezdil v FII po Bolce už před 4 měsícema, no hold toho si nikdo nevšiml :)

má to mít boleslav líp maskovaný, řekl bych, že i SII byla líp maskovaná, hold levnější auto, levnější maskování lol

Ved to nie je ziadne testovanie ani nic podobne - je to len reklamna kampan :smich:

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myšák tdi vyvádí jako kdyby ji tam zaparkoval on :smich: :smich: a ještě nemá čistý svědomí páč pašuje z fabriky hlavy na HTPčka :smich: :smich:

Jinak si fakt tu jeho přehnanou reakci nedovedu vysvětlit :palec2:

S jednou věcí, ale souhlasím - kdyby ji nechtěli ukázat, tak ji prostě neukážou!!!! :)

Věc je jasná - chtějí přilákat lidi (a novináře) na autosalon a tak hodili návnadu....skvělej marketingovej tah :palec2: :palec2:

Editováno: , autor: TomášT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli někoho vyhodíjou, tak zřejmě proto, že nedělal něco, co dělat měl. A dobře mu tak. Osobně o tom hodně pochybuju.

Co mě fakt dojímá je ta vzpupnost žumpy, když si klidně píšou "Podle čtenáře iDNES.cz" - Milhausi, ty seš čtenář iHeute?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...