Přejít na obsah

Boty do autíčka


Jiri59

Doporučené příspěvky

No tak bos jsem párkrát zkoušel, ale odradil mě počáteční nezvyk. Jinak je mi také jedno v čem jedu (tedy jehly jako něčí teta jsem nezkoušel :smich: ) jen jsem u jedněch outdoorových bot zjistil, že mi vadí vzorek, protože zadrhává o pedál. Takže si dávám trochu pozor, ale určitě se kvůli tomu nepřezouvám. Jo a také mám asi dvoje sportovní, u kterých podrážka o pedál skřípe když je mokrá. Na jízdu jsou super, ale poslech už je to horší :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Řídit bos jde docela snadno. Dělával jsem to kdysi, když auta neměla klimatizace - v létě to bylo příjemné, navíc cit v noze byl znát trochu i na spotřebě. S posilovačem brzd se nemusíte bát nedostatečné síly. Ale optimální jsou asi speciální autoboty, nebo kecky s hladkou podrážkou. Nejhorší jsou pohorky, to už hraničí s průserem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řídit se dá ve všem. když potřeboval na horách přeparkovat tak i v přeskáčích to šlo, jinak celý rok nosím botasky , v létě občas v pantoflích nebo na boso. Můj táta říďí zásadně bos. Brusle jeste nezkoušel, tak teď v létě zkusím kolečkové přísahám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 roky později...

jo v crocsech se mně řídí taky velmi dobře, minulý rok jsem s nimi odjel celou cestu Pardubice - Chorvatsko.

Jinak řídím v čemkoliv co mám na noze, jen v holínách to je průser a většinou se pata zasekne o gumový koberec :D Takže ty vynechávám :) ale jde většinou jen o posunutí auta v rámci pozemku domu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rukavice mozu byt fajn, ak sa niekomu potia ruky a aby sa nesmykal volant. Uz som to zazil (spotene ruky) a nebolo to nic prijemne. Na obutie mam najradsej botasky. Poltopanky su vacsiniu inac site, no da sa. Crocsy moc nemusim do auta, ani nic podobne. Mam rad pevnu nohu...crocsy maximalne na dvore alebo na dovokenke na plaz...

--

Z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne rukavice tiež nepoužívam, ale myslím si že je to dobrá vec, hlavne ak sa vodičovi viac potia ruky. Mám kamaráta ktorému sa extrémne potia ruky, u neho sú rukavice povinná výbava. A má to aj ďalšiu výhodu, menej sa odiera volant, a pri dlhodobom používaní rukavíc ostáva v lepšom stave čo je fajn pri predaji. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...