Přejít na obsah

Světla pro denní svícení


Vlastik1

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...
Poznam chalana čo dostal za to pokutu dal to dole a je spokojny. Nechapem načo draždit policajtov.Su to vyhodene peniaze.Ma tam rosypanu prednu napravu ale to neni videt tak to netreba a neoplati sa do toho vražat.

Je to jeho chyba, ze sa nebranil. Policajtov musis vychovavat. Napisal som policajnemu prezidentovi CR, ten mi odpovedal, ze prislusnici boli riadne preskoleni a toto poznaju. Vozim to v aute, pre pripad, ze by sa nasiel nejaky chytrak. Potom by som s tym vyrukoval a to by bol fukot. Ale zda sa, ze asi naozaj dostali skolenie, lebo od vtedy mam pokoj.

Inak treba pouzivat veci na to, na co su urcene, preto ich mam (denne svetla) uz piaty rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

no na stk pitomci nejsou ale já sem tam ještě s fáčkem za pětikilo prošel s převařenym VIN :-))))....

temat tu je opravdu mraky stačí mrknout, důležita je hlavně homologace a aby montáž a zapojení fungovalo takto:

- na jedno vozidlo se montují dva kusy (jeden pár) světel

- umísťují se ve vodorovné rovině ve výšce od 250 mm do 1500 mm na přední část vozidla

- vzdálenost světel od bočního obrysu je max. 400 mm a vzájemně mezi světly min. 600 mm (u vozidel s šířkou menší než 1300 mm je povolena vzájemná vzdálenost 400 mm)

- světla se rozsvítí automaticky po zapnutí zapalování (nastartování motoru) a zhasnou po jeho vypnutí

- při rozsvícení obrysových světel musí světla pro denní svícení automaticky zhasnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to: Trigonom - mala oprava: homologacni znacka pro denni svetla je "RL".

Souhlasim s kolegy i kdyz je pravda, ze zrovna na STK je to nezajimalo, dokonce ani to, zda to vubec funguje. Ale cajti to kontrolovali.

Podle meho vsak spravna homologace neni dulezita jenom pro ne, ale hlavne proto, aby to svitilo tak, jak ma - plnilo svuj ucel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

No kluci, to co tu píšete je pravda. Já mám LED na Roomstru už nějaký čas. A když jsem jednou jen tady u nás po městě, svítil jsem jen Ledkama. Zahlídli mě cajti a hned mi houkli za zadkem. Při kontrole se zajímali právě jen o to označení "RL", a o zapojení. Tohle všechno bylo v pohodě. Nakonec jsem je dostal ještě papírem "prohlášení o shodě", které vozím v autě a dali mi ho při montáži. Tak si myslím, že na STK nebude problém. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...