Přejít na obsah

Problém s 1,9tdi


lutr84

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám OII 1,9 tdi r.v. 9/2004 s najetýmy 75 000 km. Včera večer se mi na dálnici přihodila nemilá věc. Jedu si a nejednou cítím jak motor přestal táhnout, kouk jsem do zpětného zrcátka a za mnou obrovská oblaka dýmu. Inhed jsem zastavil a z výfuku mi tekl motorový olej. V motorovém prostoru nikde není vidět prosakující olej nebo něco takového. Motor jde normálně nastartovat, ale hrozně hulí a tak jsem raději absolvoval cestu domu na laně. Můžete mi prosím vás poradit/zdělit co mě čeká za opravi? Dík Luboš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám OII 1,9 tdi r.v. 9/2004 s najetýmy 75 000 km. Včera večer se mi na dálnici přihodila nemilá věc. Jedu si a nejednou cítím jak motor přestal táhnout, kouk jsem do zpětného zrcátka a za mnou obrovská oblaka dýmu. Inhed jsem zastavil a z výfuku mi tekl motorový olej. V motorovém prostoru nikde není vidět prosakující olej nebo něco takového. Motor jde normálně nastartovat, ale hrozně hulí a tak jsem raději absolvoval cestu domu na laně. Můžete mi prosím vás poradit/zdělit co mě čeká za opravi? Dík Luboš

jak často měníš olej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak často měníš olej?

Já jsem auto koupil teprve před 10 dny a najel jenom asi 1200km, takže nevím jak se často olej měnil, nedostal jsem servisku. Největší smůla je, že jsem si výměnu naplánoval na dnešek, dříve jsem bohužel neměl čas.

Ještě jsem se chtěl zeptat jak je to s katalizátorem, když se do něj dostal olej?

Editováno: , autor: lutr84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem auto koupil teprve před 10 dny a najel jenom asi 1200km, takže nevím jak se často olej měnil, nedostal jsem servisku. Největší smůla je, že jsem si výměnu naplánoval na dnešek, dříve jsem bohužel neměl čas.

Ještě jsem se chtěl zeptat jak je to s katalizátorem, když se do něj dostal olej?

OLej se vypalí až daš novy turbo a kat to přežije...jinak mam tady jedno turbo na prodej...kdyžtak sz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...