Přejít na obsah

Bílá střecha


Dzouzipf

Doporučené příspěvky

Ahoj, koupil jsem si Fabii II v barvě červená flamenco metalíza. Napadlo mě, jestli by šlo dodatečně udělat bílou střechu. Koukal jsem na konfigurátor na skoda-auto a tam to k této barvě ani oni nedělejí. Tady ve fóru jsem ale narazil na dvě totožné Fábky se zasněženou střechou a dle mého názoru to vypadá dobře. Co myslíte, bylo by to možné nějaký způsobem realizovat - samolepka, přestříknutí? Díky za reakce :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přestříkat by to určitě šlo, ve škodovce to taky stříkají až dodatečně když je už zbytek v laku. Střechu a horní hranu zadních dveří lehce přebrousí, zalepí a stříkají tuším dvě vstvy barvy po 15-ti minutách a tři vstvy laku taky po 15 nebo 20-ti minutách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se ptal na Fabku combi U Trieste a chtěli přes 5 litru. Lakovat střechu nanovém? to si chceš dodrbat auto? Nikdy to nebude jak origo, takže když bílou střechu, tak jedině folie. Si ale myslím, že černá by byla lepší lol

Folie je dražší, lak 3500,- a folie 5000,-

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když já si tu tmavou neumím představit, přece jenom ta červená flamenco je docela tmavá, tak aby to nezaniklo. Btw. pěkná fotka u profilu, sis nafotil sám ;)

Editováno: , autor: Blacky
Pravidla rikaji - necituj posledni prispevek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okolo bocnich dveri neni problem. Folie se urizla trosku delsi, aby mohla byt v tom ohybu a aby nevadila kdyz se budou davat pricniky. U zadnich dveri je ta folie rozriznuta a dana na obe dve strany jak karoserie tak 5 dvere. Do folie bych sel klidne znovu. Ja jsem si to nechal udelat ve Zline u fi. trieste a naprosta spokojenost. Foto jsou u Zluteho dracka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okolo bocnich dveri neni problem. Folie se urizla trosku delsi, aby mohla byt v tom ohybu a aby nevadila kdyz se budou davat pricniky. U zadnich dveri je ta folie rozriznuta a dana na obe dve strany jak karoserie tak 5 dvere. Do folie bych sel klidne znovu. Ja jsem si to nechal udelat ve Zline u fi. trieste a naprosta spokojenost. Foto jsou u Zluteho dracka

A kolik Te ta folie, vcetne instalace, stala?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi odpověděli - polep střechy včetně práce stojí 3.000,- takže do toho určitě půjdu. Jen jste mě trochu nahlodali s tím, zda si nechat střechu polepit bílou či černou fólií. A zda je podle Vašeho názoru lepší polepit střechu celou, či "pouze" po prolisy na střeše a bez zadního křídla :help: diky :palec2:

PS: ještě dodám, že barva je červená flamenco metalíza

Editováno: , autor: Dzouzipf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No rad by som sa aj ja pripojil do diskusie. Aj ja uvazujem o polepe strechy. Nevedel som kde by to mohli robit a tak som vyskusal jednu reklamnu agenturu ktora ma dobre skusenosti s polepon na karoseriu aut. Cena za 10 rocnu foliu s lakovanou ochrannou vonkajsou vrstvou + praca bola okolo cca 100 Eur. Nieco som o tom cital na internete a myslim si ze ak je folia dobra aplikovana musi to vyzerat ako original.

Co sa tyka farby: asi by som isiel do bielej (ja mam cervenu corridu), a urcite by som isiel do oblepenia celej strechy.. Fabia II ma predny "A" ako aj "B" stlpik cierny co prispieva ku vyraznejsiemu oddeleniu strechy ako celku. Napr. Fabia I ma stlpiky vo farbe karoserie a tak tam by som zvolil polep iba po prelis na streche. (Je to vsak iba moj pohlad na vec/moj nazor.)

Editováno: , autor: markoke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nechával polepit střechu folií také v bílé barvě na Ibize a stálo to myslim 2,5.... Ta bílá folie musí mít větší šířku než třeba černá protože by mohla prosvítat... Myslím že mi to dělali v autoskloholešovice a řikali že dělají hodně fábie tak se zkus zeptat tam.... Byla to precizní práce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám černou metalízu na Fabii II a nechám střechu polepit taky folií v Autosklo Holešovice ve stylu nového modelu Fabia Sportline včetně poloviny zrcátek.

Poslali mi nabídku na 2.000 kč vč.práce, folie bude stříbrná metalíza jako na Sportlinu.Myslím že stříbrná barva bude lepší a hlavně není tak rozšířená, každej má spíš bílou.Sportline takhle vypadá moc dobře ještě s těma stříbrnýma zrcátkama + 17" kola. lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...