Přejít na obsah

Bílá střecha


Dzouzipf

Doporučené příspěvky

pruhy bych nedával, dal bych celou bílou střechu, ale jak to chceš u combíku pořešit po stranách v zadní části vozu? Tam přeci střecha není ukončená (oddělená) jako u krátký fabky, ale přechází (navazuje) plynule na poslední sloupek

U auta autorova tématu by se mi pro změnu asi líbila střecha černá, k té batvě bude gut :palec2: Auto si nafoť a barvu střechy si předělej ve Photoshopu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojky chtěl jsi slyšet názory tak sem se vyjádříl taky já že se mi to nelíbí a neřeším to dál a jestli každý má bílou střechu to je každého věc je to serie od výroby se škodovky takže chtěl jsem ji a tak ji mám,a ty jak chceš tak si ty pruhy dej ale pro mně to bude škaredé to bych tam nedal nikdy na auti ale každý máme jiný vkus ;)

Editováno: , autor: Motaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

Ahoj jestli se můzu přidat jo tak ja mám na svojí fabii VIPER pruhy a myslím si že to vypadá hodně dobře.... ale přes kapotu jsem si to nenechal dát protože je kapota ve předu hodně tvarovaná a při pohledu by to budilo dojem křivosti.

post-44334-1267190405,1031_thumb.jpg

post-44334-1267190413,6453_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jestli se můzu přidat jo tak ja mám na svojí fabii VIPER pruhy a myslím si že to vypadá hodně dobře.... ale přes kapotu jsem si to nenechal dát protože je kapota ve předu hodně tvarovaná a při pohledu by to budilo dojem křivosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

dobrý den všem, dotaz na všechny zasvěcené - mám fabii v barvě zelená rally (bohužel ne RS ale 1,2 tsi :punk: )

mám teď auto v lakovně (frajer s nissanem mi to nepěkně nabořil) a chtěli bychom nastříkat střechu nabílo nebo načerno, ať to trochu vypadá - ale nevím, kterou z těch barev vybrat, navíc: jsou ty střechy matně nebo leskle?

uvítám a předem děkuji za každou radu či podnět kol118

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bílá se origo dává klasická Candy, černá Magic, stříbrná Brilliant a u Yetiho béžová Cappuccino. Nejsou to speciální barvy jenom na střechy (aspoň teda podle údajů od Škody a pohledu).

Jinak viděl jsem pár Fabii I a Octavii, tam podle mě barevná střech vůbec nejde - mají jinak dělanou střechu a je to fakt divný.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...