Přejít na obsah

Volná pozice tlačítka pod ovládáním klimatizace :


pasat

Doporučené příspěvky

No a teď mi někdo řekněte na co ty tlačítka jsou, Funkci ASR nebo ESP chápu, tlačítko č 2. je parkovak to znamená že slouží k čemu co zapína nebo vypína? Tlačítko č 3 ani nevím na co zobrazuje, Výš je ale psano kontrola tlaku je tak??

A pak jsem na netu ještě našel jedno tlačítko a vubec nevím kde je a na co. Chci totiž koupit OuTu tak sonduju co kde jak a na co.... doufám ale že mě tu někdo nebude osočovat se slovem HLEDEJ!!!!

post-2770-1243198775_thumb.jpg

post-2770-1243198860_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si treba precist navod k obsluze? :)

Upresnim Vorlajze:

2. tlacitko - vsechny senzory ON/OFF (nejen predni)

3. tlacitko - po zkontrolvani/dofouknuti pneu se stlacenim tohoto tlacitka ulozi aktualni hodnoty (resp oznamis tim systemu, ze ted jsou pneu v poradku)

Parkovak se sam zapne pri couvani, sam vypne pri jizde dopredu nad urcitou rychlost. Tohle tlacitko slouzi k manualnimu zapnuti/vypnuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pak jsem na netu ještě našel jedno tlačítko a vubec nevím kde je a na co. Chci totiž koupit OuTu tak sonduju co kde jak a na co.... doufám ale že mě tu někdo nebude osočovat se slovem HLEDEJ!!!!

Na te prave fotce je kombinovane tlacitko (takove preklapeci dolu/nahoru), ktere slouzi k volitelnemu nastaveni funkce alarmu pri odchodu z auta. Bud mohu vypnout vnitrni ultrazvukove senzory (napr. ponecham-li v aute neco ziveho - deti, psa, mouchu apod.), druha poloha slouzi k deaktivaci naklonoveho senzoru (napr. pri ceste trajektem, na vagone vlaku, nebo kdyz ocekavam odtazeni auta).

Obe funkce jsou aktivni vzdy do dalsiho otevreni auta...

Je umisteno zevnitr na levem B sloupku (u ridice), cca v dolni polovine. A je samozrejme pouze v aute, ktere ma instalovan original autoalarm z vyroby.

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem to zkusil a napojil jsem tam ovladač od vrat, je to fakt bomba. S dosahem není vůbec problém. Koupil jsem talčítko pro tlak v pneumatikách (protože bylo nejlevnější 265,-) a k tomu pár pinů pro zapojení (jeden za 60,- :aggressive: ). Zároveň jsem využil toho, že napájení ovladače je 12V. Z pojistkové skříně v kabině jsem si vytáhl drátek a tím pádem nemusím řešit výměnu baterií. Jenom jsem měl trochu strach z vyššího napětí při nastartovaném autě. Ovladač jsem rozebral a přišrouboval zevnitř k odkládací přihrádce a rozvodu vzduchu v přístrojové desce.

Trošičku nemilé zjištění bylo, že každý spínač má svůj labirint, který určuje jeho polohu či místo. Někdy sem hodím foto z montáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

... koupil jsem talčítko pro tlak v pneumatikách (protože bylo nejlevnější 265,-) a k tomu pár pinů pro zapojení (jeden za 60,- ...

Koupil jsem si "spínač radar parkovací“ 1Z0 919 281A, ale potřeboval bych vědět, jaké je označení svorkovnice (samice), do které tento spínač mohu zastrčit. Nemohu to nikde najít. Poradíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prdlačka - existuji dve tlacitka, ktera patri na tu posledni pozici - jednak GAS pro 1.6 MPi LPG a nebo pak Start/Stop OFF napr. pro GreenLine.

post-9-0-99695500-1341732535_thumb.jpg post-9-0-57962000-1341732540_thumb.jpg

igor1611: To o cem mluvis ty nema nic spolecneho se seriovou vyrobou - je to tlacitko systemu SkodaSAT, coz bylo nejakou dobu v nabidce originalniho prislusentvi.

post-9-0-92887800-1341733122_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ehhh, a ja tam mam napr. aktivaci automatickeho parkovaciho asistenta (a tim samozrejme nemyslim aktivaci parkovacich cidel), uplne vpravo (kde maji seriovky indikaci vypnuti airbagu) mam tlacitko dalkoveho otevreni zadnich dveri (kufru). Kontrolku airbagu mam na stropni lampe.

L&K Individual Edition :lol::'>

Doplněno 16.8.2012:

- doplněna fotka tlačítek

- na Jarduv natlak sdeluji, ze to spachal on (automaticke parkovani, ktere opravdu kazdeho šokuje a presun Airbag kontrolky)

- tlacitko kufru delal Skoda autosalon

- manual skutecne neexistuje

post-1470-0-31340000-1345127705_thumb.jp

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj, pls rád bych do auta zakomponoval spínač zapnuto/vypnuto - napadlo mě schovat ho za jedno z tlačítek v liště pod climatronicem. Bude mi nějaký těch tlačítek co k čemu? Chci aby to fungovalo jako např. když zapnete vyhřívání zadního okna. Stiskem zapnuto (a sviti třeba podsviceni) a dalším stiskem vypnuto. Dá se to tak udělat? Nebo ty tlačítka jsou jen stisknu a daný signál se pošle a zpracuje až někde v příslušné ŘJ..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pls rád bych do auta zakomponoval spínač zapnuto/vypnuto - napadlo mě schovat ho za jedno z tlačítek v liště pod climatronicem. Bude mi nějaký těch tlačítek co k čemu? Chci aby to fungovalo jako např. když zapnete vyhřívání zadního okna. Stiskem zapnuto (a sviti třeba podsviceni) a dalším stiskem vypnuto. Dá se to tak udělat? Nebo ty tlačítka jsou jen stisknu a daný signál se pošle a zpracuje až někde v příslušné ŘJ..?

Už se to tu řešilo, ty tlačítka nejsou ON/OFF ale pulzní - světýlko bude ovládané softvérově - viz. např. vyhřívání zadního skla, které se po nějaké době samo vypíná. Tedy konec citátu je pravdou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ehhh, a ja tam mam napr. aktivaci automatickeho parkovaciho asistenta (a tim samozrejme nemyslim aktivaci parkovacich cidel), uplne vpravo (kde maji seriovky indikaci vypnuti airbagu) mam tlacitko dalkoveho otevreni zadnich dveri (kufru). Kontrolku airbagu mam na stropni lampe.

L&K Individual Edition :lol::'>

Doplněno 16.8.2012:

- doplněna fotka tlačítek

- na Jarduv natlak sdeluji, ze to spachal on (automaticke parkovani, ktere opravdu kazdeho šokuje a presun Airbag kontrolky)

- tlacitko kufru delal Skoda autosalon

- manual skutecne neexistuje

Ahoj prosim te co to znamena " tlacitko dalkoveho otevreni zadnich dveri " , ty mas namontovane elektricke otevirani kufru ala Superb?

O tlacitka me nejde, to mam temer stejne akorat tam mam otevirani vrat, ale jde me o ten kufr.

Diky za odpoved Lada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurna to tlacitko na vrata není spatnej nápad, pořád se mi ten ovladac válí v popelníku a když chci otevírat, tak k¨vzdycky musím kouknout který tlačítko to je, tohle by bylo dobré řešení, ale jak to vymyslet???

 

Mám ovladac vrat (foto níže) to ho mám rozkuchat?

post-26935-0-58492900-1361297385_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 1 měsíc později...

ještě jsem našel na ebay talčítko pro otevření zadního kufru auta. Po stlačení se otevře stejně, jako po stlačení prostředního tlačítka na klíči. Pokud někdo má na pístech pružiny, tak je otevření vyřešené. Jen to zapojení je hlavolam. řešilo se to na nějakém foru také 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojenie je v pohode - zapája sa  tuším kostra z vedľajšieho tlačítka, potom podsvietenie tiež z vedľajšieho tlačítka a jeden káblik sa ťahá do RJ ľavých pravých dverí. No a potom ešte nakódovať.

Editováno: , autor: zelo7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...