Kajman

Silentbloky náprav

Doporučené příspěvky

Co byste doporučili? Nemyslím Powerflex, spíš "normální" výrobce. V servise chválili Moog, samozřejmě taky nechci nějaké šmejdy. Co MEYLE, FEBI, SWAG, nebo něco jiného?

Jedná se mi o siletbloky předních ramen, přední i zadní, a silentbloky zadní nápravy (ty velké).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Investuj do originálu!!!! přímo ve škodovce!!! Silenbloky neorigo byly větší - nemohl jsem je tam dostat a vydržely 3 měsíce a pak vrzaly ještě víc než originály po 4 letech a 120 000km. Pak jsem koupil přímo ve škodě origo - šly tam jak "do maminy" a už 2 roky a 35 000km ticho.

Origo byly sice 6x dražší, ale když k tomu přiočteš čas, zmařenou investici, nákup dalších, litr vyhozený za geometrii a můžeš ji dělat znova....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já Ti rozumím.... :D koupit origo, ale ne u škodovky...

Nevím, byl na nich znak volksvagen-audi...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Já Ti rozumím.... :D koupit origo, ale ne u škodovky...

Nevím, byl na nich znak volksvagen-audi...

Pokud na to moc rychle nepospícháte tak bych je dokázal sehnat origo za rozumnou cenu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Pokud na to moc rychle nepospícháte tak bych je dokázal sehnat origo za rozumnou cenu

mluvím o silentblocích zadní nápravy ty velké

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dovolte, abych se zasmál! Origo silentbloky? To jsou jen vyhozené peníze a zráta času s montáží. A je jedno, zda se bavíte o předních, či zadních.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ak chces mat predne silenbloky a poriadne tak jedine s audiTT, ma rovnaku napravu ako octavia I, ale tvrdsiu vdaka plnym silentblokom v ramenach prednej napravy.

Foto s demonaze a montaze na www.skodaoktavia.cz

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže vidím názory jsou různé, díky za všechny, ale pořád jsem se nedopídil, co tam dát. JAKÝ VÝROBCE???

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

neviete ako sa ma otocit zad.silenblok pri spatnom nalisovani ? je tam nejaky gumeny cuplik a zelena bodka.

diky

IMAG1162.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se