Přejít na obsah

Jízda


Jims1

Doporučené příspěvky

jeee..nehledal sem mega sportovní ale sportovní..a srovnavali sme nakonec RS a leona:-)

Nejrozumnější je myslet si svoje.....když si kolikrát někdo frkne na auto sportovní tlumiče, sportovní filtr a bůch ví co ještě sportovního...málem bych zapomněl na polepy plamenů z Globusu automaticky je to sportovní vůz, opoměl jsem, že motor je tam 1,4 a méně :palec2: Proč by teda nemohl být Leon TDi sportovní....nikde není jasně dána podmínka pro slovo "sportovní" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle téma mi přijde jako dost komický - v Leonu je super svezení, ale rozhodně lepší svezení je třeba v Audince nebo BMW :) Leonek by se mi líbil, ale to už radši Octávku combi, tam je přece jen víc prostoru :D jo a ta Fabka mohla mít gumy 195/50, jinak nevim :) a na 16" letních, 205/40 to je zas svezení úplně o něčem jiným :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kibi to máš pravdu...plameny z Globusu:D:D ..ja se nahdam..na autě sem nic neupravoval..jenm i jde o to že leon co mam je na kompletně sportovním podvozku s evšim všudy..prodávané jako sportovní vúz střední třídy..je mi jasné že to nemi sporták jako M3 nebo Z4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejrozumnější je myslet si svoje.....když si kolikrát někdo frkne na auto sportovní tlumiče, sportovní filtr a bůch ví co ještě sportovního...málem bych zapomněl na polepy plamenů z Globusu automaticky je to sportovní vůz, opoměl jsem, že motor je tam 1,4 a méně :palec2: Proč by teda nemohl být Leon TDi sportovní....nikde není jasně dána podmínka pro slovo "sportovní" ;)

nevím tlumiče jsem měl stavitelné

vzduchovou vložku bavlněnou

a? že srovnáváš FRSa Leona? stejně to jsou rozdílný třídy, takže zas a znova porovnáváš jablko s hruškou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle téma mi přijde jako dost komický - v Leonu je super svezení, ale rozhodně lepší svezení je třeba v Audince nebo BMW :) Leonek by se mi líbil, ale to už radši Octávku combi, tam je přece jen víc prostoru :D jo a ta Fabka mohla mít gumy 195/50, jinak nevim :) a na 16" letních, 205/40 to je zas svezení úplně o něčem jiným :)

Honda Type R, Opel OPC, Imreza WRX STi, Lancer EVO....atd atd...v tom všem je lepší svezení, ale taky záleží na tloušťce peněženky :) Prostě srovnávat Audinu, BMW a to co jsem jmenoval se Španělskym Volkswagnem je asi stejný jako srovnávat Leona Top Sport s Fabkou 1,4 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kibi to máš pravdu...plameny z Globusu:D:D ..ja se nahdam..na autě sem nic neupravoval..jenm i jde o to že leon co mam je na kompletně sportovním podvozku s evšim všudy..prodávané jako sportovní vúz střední třídy..je mi jasné že to nemi sporták jako M3 nebo Z4...

Už toho opravdu nech :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobíku já tím neosočoval tebe, i když to tk vypadalo...nebo jsi snad svýho exBobíka považoval za sportovní auto? :smich: Básník jen chtěl říct, že není hranice pro pojem sprtovní, jestli jimm přesedl z fabky 1,4 do 110kw leona, tak se nidivim...ale když má někdo třebas Imprezu a sedl by do chrochtající nafty - nevim nevim :) Leon je ve třídě s Octou a Golfem 4 - tam se to dá tak max srovnávat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já taky nemyslel auto své, jen to pojmenování věcí s přívlastkem sportovní, tomu nerozumím

jims: FRS je obyčejná fabia jen s o trochu lepší výbavou, co se týče komfortu, nic sportovního na tom nevidím.

fabia šla, protože, už jsem to tu psal asi tak 100x

no asi tak, že je menší "zlo" považovat za sportovní auto Leona Top Sport TDi 110kw - sice žádná raketa, ale alespoň to jede...než když si někdo naivně myslí že po výměně "půlky auta" - kdy "skořápka" vypadá dravě je právě to jeho auto sportovní ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na silnici sem nic nepředjel

nevydržím to a musím sem napsat....odkdy je tuning auta o předjíždění????

....dál jsem radši psát nic nebudu, páč to nemá cenu....nejsem typ člověka kterej se bude hádat.....

Editováno: , autor: lukyssek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak POZOR!!to neni muj vymysl...to už tady na foru několikrát zaznělo..ne v tomhle topicu ale bylo to tu..zvlašt když sem se zastaval Fabie 1.4...setkal sem se z orporem naco prodloužit kapotu..na co sportovní sání..na co chipovaz když ti ulítne seriové vozidle...a mam to podložené úryvkem v tuning magazínu..možná bych ho tu i našel a napsal ti číslo..jasně je to tam řečeno..když tuning..tak komplet a ne jen design...přesně s etam o tom baví..jak je každej hrdej na svopje nablejskaný faro který má prahy a buh ví všechno okolo..když přilítne obyč seriovka ve stejný třídě a ujede ti....je krásný mít hezké auto..ale musí taky jet a ne se plazit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...