Přejít na obsah

Motor 1.9 TDI PD 77 kW


milano205

Doporučené příspěvky

Tak včera jsem absolvoval chip u TDIFUN (graf přikládám). U mě naprostá spokojenost, profesionální přistup a ani při "montáži" jsem se tam nenudil (děkuji TDIFUN).

Najel jsem s tím zatím asi 600 km a jsem vcelku spokojený, spotřeba klesla zatím cca o 0,2l/100 km, ale je to jen počítáno dle jednoho tankování a občas jsem to i trochu zkoušel co to dá. Je to docela sranda zkoušel jak to krásně zrychluje když se to trochu přišlápne, ale pak se obávám, že spotřeba mi velmi velmi stoupne, ale občas to za tu zábavu stojí.

Edit: Sorry, ale ten graf mi tam nejde nahrát.......

Editováno: , autor: Aritma0266
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám menší problém s OII 1.9 TDI 77kw, 2005, 184 OOO Km .... Kdyz couvam z garaze- mam jen volnobezne otacky- staci to, je tam malinký spád. Mám zarazenou zpátečku , a poustim pomalu spojku tak, kdyz se dostane do zaberu malinko, tak se zacne auto najednou sebou škubat.

Ale dela to pouze u studeného motoru. Spojka vystavuje přesně, kousek nad podlahou, což je super. Chovam se k ni velice dobře.

Na autě je vše původní, co se týče motoru,spojky, převodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem absolvoval chip u TDIFUN (graf přikládám). U mě naprostá spokojenost, profesionální přistup a ani při "montáži" jsem se tam nenudil (děkuji TDIFUN).

Najel jsem s tím zatím asi 600 km a jsem vcelku spokojený, spotřeba klesla zatím cca o 0,2l/100 km, ale je to jen počítáno dle jednoho tankování a občas jsem to i trochu zkoušel co to dá. Je to docela sranda zkoušel jak to krásně zrychluje když se to trochu přišlápne, ale pak se obávám, že spotřeba mi velmi velmi stoupne, ale občas to za tu zábavu stojí.

Edit: Sorry, ale ten graf mi tam nejde nahrát.......

Gratuluju k dobré volbě. Asi záleží na stylu jízdy, já ted delší trasy jezdím za 5,2l a kolem komína 5,6 -5,8l. takže velká spokojenost. Jasně že si taky rád užívám zrychlení a krouták, ale kdo má uhlídat tu rychlost :kol-31: . Policajty asi neukecám požitkama z chiptuningu :kol-27::kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 paldous

Nevím jestli namám špatný monitor, ale na grafu vidím jen tři křivky a to toč. moment před, po a výkon po. Ostatně proto se ptám.

Jak jak si můžeš být jistý, že tato motorizace jistě není s DPF? Třeba německé vozy je měli skoro všechny a české je mají taky v těchto motorizacích (nejsem si jist, jestli nebyli za příplatek - moc bych se nedivil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jak si můžeš být jistý, že tato motorizace jistě není s DPF? Třeba německé vozy je měli skoro všechny a české je mají taky v těchto motorizacích (nejsem si jist, jestli nebyli za příplatek - moc bych se nedivil).

DPF byly u nás za příplatek tuším 15-20t Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, nepodařilo se mi nikde najít uspokojující a hlavně jednoznačnou odpověď, tak si dovolím zeptat se tady. BXE motor je ještě PD, nebo už CR ??? :kol-32:

O 1,9 TDI se obecně všude mluví jako o PD, ale.....nejsem si jist.

Koupil jsem asi před 2 měsíci svoji první Škodovku a je to 2008 Octavia s tímto motorem a prozatím absolutní spokojenost.

Předem dík za info :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...