Přejít na obsah

Nakodování denního svícení


rudolfv

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, právě jsem koupil Octávku II. 1.6MPI rok 2005 a potkávací světla se tam zapínají automaticky, mě to ale hrozně štve, jsem zvyklej na klasiku, že si potkávačky pustím sám kdy chci vypínačem a tady se to rozsvěcí samo :kol-26: , poradí někdo jak to vrátit do původního stavu jak to bylo z továrny? VAG mám zatím jen na Octávku I. ale sháním už na II. a hned jak to budu mít, tak to chci předělat, tak abych věděl jak na to, nebo někdo z Moravy kdo by mi to udělal? díky moc...

Jen doufám, že je to udělaný VAGem a že tam původní majitel neprasil nějakou sadu na automatický rozsvěcení...

Editováno: , autor: Witec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Poprosím o radu.

V pátek jsem si přivezl nového Yetiho Fresh 2 ,bohužel jsem si všimnul až doma,že nemá funkci světelného asistentu.U předešlého auta jsem ho měl a tady jsem na to bohužel zapomněl.

Deťový senzor normálně mám,ale světla v "základu" nejsou.

Lze to údajně bez větších problémů dodělat a sice výměnou celého otočného vypínače a odkodování VAGem.

Byl by někdo z okolí Pardubi,nebo Hradce Králové,Chrudimy,Vysokého Mýta kdo by byl schopen mi to na počkání udělat.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde denni nakodovat tak aby pri prvni poloze tunel light(4 polohovej vypinac)svitilo pres den mlhovky na 50%svitivost i se zadnima svetlama a v noci se roznou normalni svetla automaticky. A kdys budu chcet met pres den zaple i normalni svetla tak dam posledni polohu a sviti i pres den i v noci porad normalni svetla jako doposud..a kdys vypnu zapalovani a vytahnu klicek a necham to na posledni poloze tak pri otevreni dveri to nepiska(svetla se zhasnu automaticky)..a to stejne i pri prvni poloze..jde to tak nejak udelat?a pri poloze parkovacky aby svitili parkovacky..proste aby to vsechno fungovalo doposud..pouze pri prvni poloze aby svitili ty mhlovky..Jak funguje coming leaving home kdys necham zaplou tu polohu prvni pres den? Snad nekdo pochopi jak to myslim :) diky jo a jedna se octavii 2 R.V.2007 MR08

Editováno: , autor: konros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, jde to(u Passata jsem to delal znamymu a ten ma stejnou elektriku). Denni sviceni mlhovkama treba i na 10procent + obrysovky(ale s tema obrysovkama muze byt problem s policajtama a STK) v poloze 0 i Automatika nebo se nastavi sviceni jen mlhovkama bez obrysovek ale pri zatazeni rucni brzdy vsechno zhasne. A comming leaving home by melo fungovat jen v poloze Auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja chci aby jelo samotne denni sviceni na prvni polohu.bez prednich potkavacek jen zadni svetla.mlhovky na 50%.ale nechci prave aby pri zatazene rucni brzde to zhaslo.videl jsem to tak na aute kde to tak je.tak to asi nejak jit musi.melo by se jednat o verzi pro scandinavii. Je to mozny?Kdys bych chcel mel bych prvni polohu nemam tam napis auto ale ty svetla a tunel.tak bych jel na mlhovky 50% pres den se zadnima svetlama a v noci automatika roznou potkavacky.a kdys bych nechcel jet na denni zapnu normalne posledni polohu denni se vypne a jedu normalni svetla.a vypnu zapalovani vytahnu klic tak nechci aby to pipalo ze sou zaple svetla ale chci aby se sami vypli.a to stejne aby to delalo i pri prvni poloze.A prave aby fungovalo coming leaving jak v te poloze tak i v te.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jde, ale budou svitit komplet parkovacky(predni, zadni i osvetleni spz) a pak to zhasinat pri rucni brzde nebude. Pri rucni brzde zhasina pouze jen kdyz je to nastaveny ze sviti pouze predni mlhovky jako svetla pro denni sviceni.

S kombinaci mlhovky plus parkovacky muzou byt problemy s policii.

S tema svetlama a kombinaci vytazeni klicku nevim jak u octavie ale u me v Yetim to tak je. Svetla bez klicku sviti jen parkovacky pokud je vypinac v poloze parkovacek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Je nějaká zvláštnost ohledně toho dodělání světelného asistentu?Mám otočný přepínač s funkcí AUTO,ten se tam nasadí a dál co?Napíchnout na VAG a tam něco povolit?Jdu s tím do servisu,auto mám v záruce,ale prý to ještě nedělali,tak jen abych případně poradil,co mají dělat?Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

zdravim mohl by mi někdo nakodovat denni sviceni do mlhovek na 60 procent Třinec a okoli mam OII r-v- 2004 ale modelovy rok 05 s xenonama koupeno nove v čr kamarad to zkoušel ale pry to nejde že tam neni nějaka funkce nebo co ale měl jenom vag četl jsem tady vaše přispěvky a nezda se mi že by to nešlo možna se mylim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

mám dotázek, máš face-lift a xenony, jak píšeš, že se rozsvítí automaticky všechno - je to takhle?

při setmění/tunelu dojde k automatickému rozsvícení palubky, osvětlení tlačítek a zároveň k zhasnutí denních světel (v mlhovkách) a rozsvícení xenonů?

pokud ano, co se stane, když vyjedeš z tunelu nebo rozední, opět automaticky do původního stavu, tedy zhasnou xeny a rpzsvítí se denní světla a zhasne palubka i osvětlení tlačítek?

díkes

Akym sposobom sa to da takto nakodovat?Vedia to v Skoda servise?Mam presne tuto vybavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...