Přejít na obsah

Nakodování denního svícení


rudolfv

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

ahojte, zatím jsem se tu nesetkal s tímto problémem a tak se chci zeptat vás. Když jsem si chtěl nakódovat denní svícení tak se mi to i povedlo - no světla začnou svítit již po prvním přetočení klíče ještě před nastartováním. Chci mít normální denní svícení, žádné mlhovky ani nic. Ale chci aby se mi denní svícení zapnulo až po naštarovaní auta ... co dělám špatně? Nemám dešťový a světelný senzor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Pokud ti nezhasnou mlhovky po zatažení ručky, tak ti svítí i obrysovky v předních a zadních světlech a nemáš nakódovanou Ameriku, ale Skandinávii a to by nemělo být, protože správně (když pominu, že nesmíš použít mlhovky jako denní svícení) ti nesmí svítit obrysovky společně s dennim svícením...


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Stringo napsal:

Pokud ti nezhasnou mlhovky po zatažení ručky, tak ti svítí i obrysovky v předních a zadních světlech a nemáš nakódovanou Ameriku, ale Skandinávii a to by nemělo být, protože správně (když pominu, že nesmíš použít mlhovky jako denní svícení) ti nesmí svítit obrysovky společně s dennim svícením...

 

 

30-bitová BSG jednotka tohle umožňuje (alespoň ta v mém předFL MR2008), dá se nakódovat tak, že denní svícení v mlhovkách funguje úplně stejně jako denní svícení u faceliftů, tedy že denní svícení svítí pouze v mlhovkách (bez obrysovek) a přitom nereaguje na ruční brzdu. Při přepnutí na obrysovky samozřejmě zhasnou. Zároveň při denním svícení nesvítí kontrolka tlumených světel v budíkách. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...