Přejít na obsah

Nakodování denního svícení


rudolfv

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím Vás, mám koupené auto z DE octavia II fl 2011, dle PR čísel a výbavy bych měl mít separátní denní svícení a mlhovky ve předu s corner. samozřejmě tam jsou, ale nesvítí, přitom v 09-tce jsou aktivovaný. Nejdou jak mlhovky tak svícení. Kontrolka na mlhovky se rozsvítí. Vím, že auta z DE to občas nemají, není to tam povinnost. Číslo jednotky mám 1K0937085L

48000AB8A005086040080010110081E043800AE424181605C84C7000041

Editováno: , autor: puskvorec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj!Chtěl bych ze zeptat,jestli jde na OII fl r.v.2012 elegance+,zapnout k DL také zadní světla.Vím,že na OIII to jde.

Dále bych potřeboval poradit s výměnou 3 poloh.spínače za 4 poloh.stačí jen spínač a kódování,nebo ještě kabeláž?

dešťák mám.Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní světla k dennímu svícení pokud vim nejdou. (EDIT: Sorry za dezinformaci, tak prý jdou..)

Ohledně spínače světel, když ho vyndáš z palubky a podívaš se na konektor, kterej k němu vede, tak buď v něm budou obsazené úplně všechny piny, nebo na jedné pozici bude chybět drát. Pokud chybí, musí se pro 4-polohový spínač dodělat.

Editováno: , autor: Sharky487
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ondys vdaka!!!

Byte 11 změnit hodnotu z 80 na 81

po zatiahnuti rucnej brzdy sa vypne denne svietenie

vyhoda je, ze ked startujem a mam rucnu brzdu zatiahnutu nesvieti to, takisto to zhasne aj na semafore a vzdy ked zatiahnete rucnu brzdu

konecne niekto, co poradil a nechcel odo mna cestovat 800km, este raz vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Našel jsem zajímavé řešení pro jednotku 3C0 s indexem AJ - zapojení originálních face RS denních světel....

 

Po zapnutí zapalování při zatažené ruční brzdě svítí LED jen jako obrysová světla, povolím ruční brzdu a rozsvítí se mi LED jako denní(zbytek auta nesvítí)...po přepnutí na obrysová světla opět LED přepne do režimu obrysových světel. Bez potřeby relátek.

 

Co na to říkáte??

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci,mám podobný problém jak tu někteří píšete. koupil jsem VAG z  číny ,verze 17.1..3 zkusil dlouhé kódování na přísvit do zatáček  denní svícení přes mlhovky . kody si to uloží,akceptuje je ale nic nefunguje. může to být tou čínou nebo kde bude problém? mám O2 před face 2008 bez PDF .

Komfortka 1K0 959433BT Díky za radu Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím pánové, pročítám toto téma a řeším následující problém na Yetim. Když rozsvítím světla na automatiku, nebo na světla potkávací, podsvítí se mi tak na 50% svítivosti pravý ukazatel blinkru na palubce, stejně tak se rozsvítí, když je zatažená ruční brzda.   Už to řeším cca 6 měsíců od koupě, ale stále jsme hledali nějakou závadu na elektroinstalaci, kostře, budíkách apod, ale na nic se nepřišlo. Teď když tady čtu toto téma, tak si dávám do souvislosti, že by to mohlo být špatným naprogramováním světel.

Některé indicie se tu v tématu objevují. Dokážete někdo poradit, ideálně doporučit někoho z východních Čech, kdo by to zvládl udělat?

Díky moc za komentáře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...