Přejít na obsah

Nakodování denního svícení


rudolfv

Doporučené příspěvky

Poradí mi někdo kde je chyba:zloušel jsem nakodovat denní svícení přes mlhovky.

Zaškrtnu denní svícení přes mlhy zkopíruji,ale ten nový kod mi to nevezme.

Proč?

Jináč aktivace třeba panického brždění a druhé zadní mlhovky bez problémů.

post-6587-1264022670_thumb.jpg

Editováno: , autor: lukyboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caf,

uz jsem si precetl mraky ruznych prispevku o dennim sviceni a o LED i pro O2 (napr. nolden), ale asi nejjednodussi mi pripada bud pouzit modul hlt 2.54 nebo si to nechat nakodovat. nechal uz si to tady nekdo do O2 udelat? jedna se tedy o nakodovani denniho sviceni v skodaservisu tak aby se po nastartovani rozsvitily potkavacky na 75-80% a az kdyz buttonkem rozsvitim svetla se preply na 100% + obrys + palubka?

mate sajnu co to stoji?

diky

a.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

caf,

uz jsem si precetl mraky ruznych prispevku o dennim sviceni a o LED i pro O2 (napr. nolden), ale asi nejjednodussi mi pripada bud pouzit modul hlt 2.54 nebo si to nechat nakodovat. nechal uz si to tady nekdo do O2 udelat? jedna se tedy o nakodovani denniho sviceni v skodaservisu tak aby se po nastartovani rozsvitily potkavacky na 75-80% a az kdyz buttonkem rozsvitim svetla se preply na 100% + obrys + palubka?

mate sajnu co to stoji?

diky

a.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky tak já jsem vyřešil dení svícení nakodováním, a to že při povolení ruční brzdy se mi rozsvítí přední světla a při parkování ( musím alespoň o jeden zoubek přitahnout ručku aby sepnul spínač pod ní) zase zhasnou. Vyhovuje mi to a práce cca 1 minuta na Vag Com.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pájko tak to mám i já a podle mě to je správně.

Ve dne budíky nesvítí a večer si to přepnu do polohy II.

U tohoto zapojení mne štve, že startuješ s rozsvícenýma světlama.

Proto při startování zapnu spínač na I - parkovačky, nastartuju a přepnu na O ve dne nebo II večer.

Dodo no tak som nad tym rozmyslal...a to denne svietenie je dobre asi ked zabudnes zapnut svetla...sice nesvieti palubovka (ale to ani ked zabudnes na svetla) a aspon ta nepodrbu policajti. servisak ktory mi to robil mi povedal daco v tom zmysle ze ono to ma uz vseliake ochrany a ze ten obvod sa dako odlahci aby isla vsetka-alebo vacsina elektrickej energie do starteru, takze to vraj nevadi...mama ma novu corsu a tam je to tak ze nechas svetla v polohe II a same sa ti po vypnuty motoru a vytiahnuti kluciku vypnu a pri startovani zhasnu. palubovka tam svieti vzdy ale meni sa intenzita svietenia podla toho ci su svetla pustene alebo nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlíp to má udělaný tchán na Mazdě 6.

Na volantovém sloupku má modul, který automaticky zapne světla (i palubku) po nastartování motoru asi za 3 sekundy.

A při vypnutí klíčku vše zhasne.

Při potřebě mlhovek jen zapně originálně světla (kroužek na páčce)+ mlhovky.

Na tom modulu je i kolébkový přepínač pro vyřazení funkce.

Myslím že ho to stálo 500,- a má klid! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak dal som si nakodovat denne svietenie pojazdil som 2 tyzdne a zistil som ze je to pekna blbost...svetla nezhasinaju a startuje sa mi ovela horsie ako s vypnutymi svetlami...takze asi to zabija baterku...chcel so si to dat odkodovat u znameho ktory mi to aj nakodoval ale dako nam to neslo...nemal tam vobec na vyber ze vypnut...neviete ako sa to na octaviach vypina? hovoril ze dnes to iste vypinal na golfe V a tam mal krasne na vyber zapnut vypnut...Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aky mas rok vyroby? ja to mam nakodovane origo zo skodovky (modelovy rok 2009), a ked som sa s tym hral tak tam boli na vyber este ine moznosti denneho svietenia (napr svietia iba predne a zadne nie, alebo svietia hmlovky ako denne..)

ten znamy co ti to kodoval tak isto vie v ktorej kolonke to aktivoval, tak v tej istej to jednoducho deaktivuje (odznaci to policko co minule zaskrtol), zmeni sa tim bit v kode a ten tam jednoducho nahra naspet...

inak ja vzdy ked sa s niecim hram tak si najprv zalohujem povodne nastavenia a tak to robi vacsina ludi, takze asi aj ten tvoj znamy to ma isto niekde ulozene (povodny kod ktory tam bol), ten nech ti tam jednoducho natiahne a mas to ako bolo... robil to cez VAG?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...