Přejít na obsah

Ostřikovače světlometů - odpojení


Ladeliver

Doporučené příspěvky

Zdravím, neřekl bych,že tohle patří do motoru,ale spíš do exteriéru jako takového,proto to píšu sem. Vyměnil jsem přední nárazník (r.v.98) za tuningový na facelift,ale to není zas tak důležité, jde mi o to,že předtím jsem měl na nárazníku ostřikovače světlometů,teď už je tam nechci,tak jsem odhalil trubice vedoucí k těm ostřikovačům a zasunul je pod nárazník,ale probém je ten,že mi z toho vytejká ostřikovací kapalina - tudíž bych je nějak potřeboval odpojit úplně. Je to možné ? prostě vyřadit ostřikovače světel. Předem dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, neřekl bych,že tohle patří do motoru,ale spíš do exteriéru jako takového,proto to píšu sem. Vyměnil jsem přední nárazník (r.v.98) za tuningový na facelift,ale to není zas tak důležité, jde mi o to,že předtím jsem měl na nárazníku ostřikovače světlometů,teď už je tam nechci,tak jsem odhalil trubice vedoucí k těm ostřikovačům a zasunul je pod nárazník,ale probém je ten,že mi z toho vytejká ostřikovací kapalina - tudíž bych je nějak potřeboval odpojit úplně. Je to možné ? prostě vyřadit ostřikovače světel. Předem dík za rady.

Tuším že je to na stejný okruh jako okna, a že když ostříkneš okna ostříkneš i světla. To by znamenalo jít od hadiček až k motorku a tam to nějak zadělat, zašpuntovat, nebo něco podobnýho. Mrkni na to, pokud se budeš chtít ostřikovačů zbavit, tak mě by se líbili:-)Kdyžtak napiš SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda ostřikovače nemám ale viděl bych to na nějakou 6 šroub omotanej teflonovou páskou kterej strčíš kamkoli do tý hadičky a utáhneš hadicovou svorkou....... s tou 6 to neber doslova nevim jak je ta hadička silná....... můžeš to zaslepit až u toho nárazníku nebo hned někde u motorku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli sem to z Etky dobře pochopil, tak na ostřiky je tam ještě jedno čerpadlo. tak bych ho odpojil nebo vyndal a zaslepil díru na něj nebo bych tam dal nádobku pro auto bez ostřiku světel, ale určitě bych nezaslepoval nějakým šroubkem hadičku. vždyť to by to čerpadlo pořád tlačilo proti tomu zaslepení a nevim jak moc dobře by mu to dělalo. zkus ho jenom odpojit od elektriky a uvidíš... snad doufám, že sem nenapsal moc velkou kravinu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuším že je to na stejný okruh jako okna, a že když ostříkneš okna ostříkneš i světla. To by znamenalo jít od hadiček až k motorku a tam to nějak zadělat, zašpuntovat, nebo něco podobnýho. Mrkni na to, pokud se budeš chtít ostřikovačů zbavit, tak mě by se líbili:-)Kdyžtak napiš SZ

světla jdou se čtyřsekundovým zpožděním a navíc když nemáš rozsvícený světla tak to neostřikuje, takže to stejnej okruh asi nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mam ty ostriky svetel. stve me ze se zapnou pri ostriku okna , jsou tam nadice jako das. V tomto necase potrebujete neustale oplachovat okno a tak clovek nedala nic nez vyhazuje penize za nemrzku do ostriku. Uvazoval jsem o tom ze hadice od ostriku svetel spojim do sebe a udelam z nich jeden vyvod zpet do nadobky kde vrtnu dirku nekde u vrchu a dam tam gumovou pruchodku do ktere se zasune ten prepad . Nebo se misto do nadobky muzou napojit na hadicky ostriku okna a cca po 4 vterinach se zesili ostrik na okno coz by nebylo na skodu. Pokud placam hlouposti nebo je ma teorie spatna opravte me. Prikladam foto spojek a redukci ktere se k tomu daji pouzit.

post-25809-1235293811_thumb.jpg

post-25809-1235293871_thumb.jpg

post-25809-1235293942_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...