Přejít na obsah

VAG - jednoduché úpravy svépomocí


Ignác

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj

Chci se zeptat, jesli je mozne ve vagu,stejne jako v motordiagu, nastavovat bliknuti varovek kdyz se zapne/vypne alarm. Motordiag mi vypisuje chybu protoze nemam original centralni zamykani ale magicar. Prestalo mi to blikat, kabelaz a pojistky jsou v poradku tak se chci podivat jesli se to nejak neprepsalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sa mi zda ze sa to da v magicar servisnom vstupe ovladat, ked tak zajtra sa ti na to pozrem, som v praci momentalne. este skus 1+3 sucasne kratko stlacit, to by mal byt servis mod a mam taky dojem ze ked je aktiv je to bez alarmu, len central zamok a vtedy nejdu smerovky. ale tym som si neni isty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám ten samej, nevíte někdo na 100% jestli funguje s nějakou CZ verzi (10.6.4 CZ, 10.6.5 CZ)? Co jsem tak pátral tak zřejmě ne (http://seat-forum.cz/viewtopic.php?f=58&t=30189&sid=3598fa49f1b079630230a0fd1d11fb83&start=15)

Editováno: , autor: misut22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím.. vedel by niekto poradiť čo môže byť za chyba, ked mi VAG vyhodil toto? :

 

 

Číslo dílu řídícího modulu: 06A 906 019 AN 
  Komponent a/nebo - verze: 1.6l 2V/R4 SIMOS HS2556
        Kódodvání softwaru: 04900
               Kód opravny: WSC 31480
1 Nalezeny chyby:
01013 - Kompresor klimatizace: signal zatizeni
        31-00 - preruseni n.zkrat na kostru
 
Klimatizácia ide zdá sa  že normálne.( zopína a chladí dobre)
O1 rv.98 1,6 74kw..
Editováno: , autor: Optimus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zajímavé, že na jejich stránkách mají "...že brzy".

Jinak okna může zavřít taky podržením klíčku v zámku dveří v zamykací poloze. Nemusíš auto odemykat a zapínát zapalování.

inak ja mám v aute alarm jablotron (na originál kašlem) a nastavil som si že pri zamknutí alarmu sa automaticky zavrú všetky okná. :)

 

 

EDIT:

Zdar.

Už som to písal inde, ale žiadna pomoc.

Takže pre istotu tuna: neviete kde zmeniť na AUQ (1.8 turbo benzín) bohatosť pri štartovaní a tesne po naštartovaní?

 

http://forum.skodahome.cz/topic/128347-ako-zmeni%C5%A5-palivov%C3%BA-mapu/

Editováno: , autor: Wojnar
EDITUJ!! příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim, nechtěl sem zakládat nové téma a nikde sem to tady nenašel :( Chtěl bych si koupit VAG ale nevím jaký bude nejlepší za dobrou cenu. Můžete mi poradit jaký stačí na O1? Je lepší na Notebook nebo nějakou mašinku do ruky? Dík za radu :)

Editováno: , autor: Kali - topr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

tak hex-can dorazil, vše funguje tak jak ma s VCDS 11.11.3 na W7 64 bit :) za 400 doporučuju :)

Dakto mi tvrdil, že novsie VAG-COM (VCDS) zlikvidujú (preprogramujú) neoriginálne interface.

Takže Tebe to funguje?

A čo PRESNE to je za typ? Pretože na tom odkaze to už nieje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, to isté mi tvrdil kamoš čo mi to dal (kúpil to na dx.com) lenže k tomu bola verzia VAG-COM 704.1 (je pekne stupidná) a Ty máš VCDS 11.11.3

A teraz neviem či to risknúť keď Tebe to s VCDS funguje a MOŽNO máme stejný čip v kábli.....

Takže keby som vedel ten Tvoj, tak by mi to pomohlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Potřeboval bych poradit s kódováním na octavii  1,8T elegance. Gateway mi píše chybu komunikace s řj digitální audiosoustavy 00463 což předpokládám myslí origo rádio a v gateway i budících je chyba komunikace řj nastavení sedadel s pamětí 00462 což tam taky nemám.

Editováno: , autor: obrbaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

Zdar škodováci, chtěl bych se zeptat, zda mi na základní diagnostiku (vis níže) postačí tento kabel ve spolupráci s VAG-COM 309 nebo 409 (podle toho co stáhnu nebo doporučíte ;-):

http://www.tuningstyle.cz/diagnostika-obd-ii-kkl-usb-vw-group.html

 

S VAGem jsem zatím neměl zkušenost, takže se zatím nehodlám pouštět do nějakých zásadních akcí. Dostal jsem o přítelkyně tempomat, tak si jej chci aktivovat a zapojit. Do budoucna nějaké základní věci: výčet závad, aktuální hodnoty, mazání závad apod

 

Předem díkes za informaci.

Octavia TDi 81kW SLX r.v. 10/88...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak VAGA jsem dneska úspěšně rozchodil ale bohužel teď nemám auto tak jsem s tím skočil ke tchanovic octavce rv 2003 a při pokusu o diagnostiku rj airbagu to napsalo varování ( cosi o staré verzi diagnostiky ) a že může dojít k trvalému poškození pytlů. Myslíte že se toho mám bát ??  

 

Ps: VAG COM 304 na obyc (modrém) KKL kabelu... a potřebujeme zhasnout kontrolku airbagu čas od času se mu rozsvítí...

 

Předem díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...