Přejít na obsah

VAG - jednoduché úpravy svépomocí


Ignác

Doporučené příspěvky

Zdravím zase pánové... Mám dotaz.... 
 

Šlo by přes VAG, nastavit dovírání oken a šíbru, pomocí neoriginální dálky, která neumí posílat kontinuální dlouhý signál (držení čudlíku). Lze pouze nastavovat délku impulzu na řj. toho neorigo dálkového centrálu.

Jde mi o to, že by se mi okna a střecha zavřeli prostě pokaždé, když zamknu auto.

Pomocí klíčku okna zavrat a otevírat lze. 

 

Předem díky za nápady.  

Editováno: , autor: JOKINEN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

stala se nemila vec. Prodal jsem stary notebook, kde jsem mela naistalovany vag (rekl bych verze 304 pro motor 1.8T ARX). Ted se mi rozsvitila kontrolka na desce a potrebuju se podivat, co je pricinou. Zpravidla to byva zapalovani (civka nebo svicka na ceste do vecnych lovist). Avsak dojmy jsou jedna vec, realita druha vec.

Nemate nekdo tip, kde sehnat onen sofware? USB kabel prirozene mam.

 

Diky, H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj kdyz ve vagu vymazu zavady co mi nasel objevi se znovu? Jde o to ze mam podezření ze nejake zavady co mi to naslo vadne nejsou jen neni vymazana zavada ve vagu. Napr klapka klimy v71 coz by mela byt ta co je pod kabinovym filtrem ale kdyz přepnu na vnitri okruh zavre se. Díky

 

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

 

 

 

EDIT:vazne nikdo neodpovi? Daval jsem dotaz i do kontroly logu. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...