Přejít na obsah

VAG - jednoduché úpravy svépomocí


Ignác

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

My nevíme co máš za auto, tudíž nevíme jaké má možnosti.

Údaj o motorizaci a karosérii zde je zbytečný. Je třeba znát el. výbavu. Okna, centrál, DO.

Kdyby to šlo, pak zamykání při 15 km/h i ve VAG-u, jinak obojí taky pomocí MKM http://www.motordiag.cz/mkm , více tady http://forum.skodahome.cz/topic/80490-dotazeni-nezavrenych-oken-pri-zamceni/ .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se omlouvám, nevěděl jsem co je potřeba sdělit, Octávku mám teprve 10 dnů. Jinak všechny okna jsou elek.má to DO centrálu, Vyhřívaný sedačky, vyhřívaný zrcátka, má to na řidičových dveřích tlačítko na zamykání a odemykání dveří + asi blokaci otevření zadních oken a samozřejmě palub.pc a 4x airbag, ABS. Jinak nevím co dál napsat, já ani nemám návod, takže i některé věci ani neumím ještě ovládat a do dneška jsem ani nevěděl jak zapnout mlhovky :-) Ty odkazy si jinak přečtu. I když jsem asi anti talent :-D

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, sorry. Prvně jsem si roku všimnul, ale po druhé už jsem na to zapomněl.

Škoda, že tohle:

Plná verze programu MKM FULL 2.00 bude podporovat i další řídící jednotky řad 1J0 959 799 S, 1J0 959 799 AH, 1J0 959 799 AJ, 1J0 959 799 J, 1J0 959 799, 6N0 959 799, 6Q0 959 433

Bude tedy možné pracovat i světšinou ostatních automobilů jako jsou: Škoda Octavia (starší verze),

nějak není pravda :(

Protože ačkoli píšou:

Plná verze již brzy ke stažení!!!

Sledujte prosím tuto stránku, informace o možnosti získání plná verze programu MKM FULL 2.00 se zde objeví jakmile budou k dispozici.

tak já sleduju už rok a prd :(

Alespoň to zamykání, jestli chceš, si můžeš udělat. Dělá se to i ve VAG-u.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, škoda těch oken, na ty dost často zapomínám a pak musím auto znova otevřít, zasunout klíč a okno/a zavřít. No aspoň to zamykání, že půjde. Jinak já jsem našel odkazy na stažení té full dvojky, ale za stažení se musí platit a nemám jistotu, zda stáhnu to co chci, nebo něco zcela jiného. ještě jednou díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

ahoj. nejde mi dalkovy central u fabie combi comfort 2001

tak jsem koupil KKL kabel. podle návodu zkouším vlézt do komfortního nastavení 46 - pak přizpůsobení. potom mám smazat kanál 00 což nejde a do kanálu 01 zadat hodnotu 00002(2 klíče) a uložit což také nelze. píše to že potřebuji HEX-CAN kabel. jak na to? musím se nějakm přihlásit? PIN nemám icon_sad.gif neni to chyba SW? dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K přízpůsobení DO nepotřebuješ PIN, takže nevadí, že jej nemáš.

Žeby FI 2001 potřebovala HEX-CAN kabel se mi nezdá. Ale to musí potvrdit někdo, kdo to ví najisto.

Přihlašovat se nikam nemusíš, postup je OK.

PS:

V tématu k dotažení oken jsem Ti ten dotaz smazal. Tam se to moc nehodilo.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim panove

Stale resim houpani otacek u meho motoru AKL.Sehnal sem druhou klapku abych se ujistil zda to zpusobuje ona ci ne.Pekne sem vycistil, i zakladni nastaveni sem provedl.Jenze mam odlisne hodnoty napeni nez v "navodu" z VISu a navic hodnota napeti 3,75 ve druhem poli neni ustalena ale kolisa od 3,75 do 3,73.Zajimalo by me zda je to normalni nebo je neco spatne.Diky moc icon_smile.gif

post-4799-0-14885500-1339857070_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Ciao chlapci.

Kamarád si zapůjčil diagnostiku a nabídl mi, že zkontrolujeme i moje auto - no, neměli jsme to dělat :D.

Ze seznamu závad chápu akorát jednu - že je vadný snímač teploty chladící kapaliny (taky se mi na přístrojovce ručička teploty ani nehne, takže to je jasný), ale zbytek mě dost zaskočil a nevim, co bych s tim měl/neměl dělat. Podotýkám, že auto jezdí :-P.

Za pomoc předem díky, Hyby

Octavia 1.9 SDI, bez výbavy

20121121155224.jpg

Editováno: , autor: Hyby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...