Přejít na obsah

Výměna turba - jak na to


reinxed

Doporučené příspěvky

Josko nezaúřadoval. :p Pročti so moje příspěvky o turbu.Od koupě mi kolem 1200-1500 ot houkalo , samozřejmě fungovalo.Koupil jsem si nové a včera jsem ho měnil.Jen jsem chtěl info jak je to náročné.

Editováno: , autor: reinxed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zaemailuj p.Richardu Ulipovi (majitel URtuning) a ten ti to klidně pošle dobírkou.....Montáž je doslova primitivní a zebere ti tak 3-4minutky v závislosti jak se ti rychle podaří vycvaknout origo svorkovnici...žádné jiné nastavení se tam nědělá.

Jinak ty jeho exoboxy od něj jsou Německá výroba a né nějaká čína apod.

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak to šlo?

Trvalo to ve Škodovce mechanikovi cca.6hod. Při zkušební jízdě mi sdělili , že jim to začalo pískat ( jen chvilku a pak to přestalo ).Vzali to znovu na dílnu a pak to bylo v pohodě.Najel jsem 160 km a dnes po nastarování při přidání plynu zhruba na 1500 ot. mi to začlo pískat. Jkoby tam něco dřelo. No jen se modlím ať to není v p....i.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem za to všechno 17 tis. a teď tohle. Staré turbo ještě doma mám.Houkalo už tak moc , že mi to vadilo.Říkám si koupím nové a bude klid. Klid byl až do dneška. Co by to mohlo být za zvuk? Že by odešlo po 160 km? Bylo úplně nové. Zvuk vychází z prostoru za motorem ke kabině.

Editováno: , autor: reinxed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...