Přejít na obsah

Fotografie zraneni, urazu, operaci


Davon

Doporučené příspěvky

Vkladejte sem prosim (kdo chcete, kdo ne tak nemusi lol ) fotografie vasich zraneni, operaci, jizev s nejakym mensi kratsim popisem co se to vlastne delo! wink.gif

Zacinam:

urazova diagnoza - arthrosa ac skloubeni, odrizly kousek klicni kosti, zrusena kloubni plosina, krizem draty vychazejici z klicni kosti do lopatkove kosti, aby to nesrostlo, za 2 mesice opet narkoza a vyndani dratu... Zazil jsem prijemnejsi veci...

Pevne verim, ze me to nepripravi o praci, nemuzu si dovolit byt celou dobu doma, ikdyz samozrejme je pro me zdravi na 1. miste!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I ja mam kousek sebe lol

tak švadlenu si mal šikovnejšiu ako ja lol

trošku nešikovnosti pri roztočenej remenici aneb PAT a MAT( a je to!) lol . roztrhnuté až po kosť a na ukazováku poškodené šlachy. už to mám zahojené a celkom ohybné.

post-11311-1235583722_thumb.jpg

post-11311-1235599174_thumb.jpg

Editováno: , autor: Laci L&K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uraz, ktery nebyl uplne presny, spise to bylo vicekrat otukano... Squash liga, nekdy az 5x tydne na kurtu, narazy do zdi, pote cinky, bench, proste se to tam hezky zaclo tvorit, ale musel to pry odstartovat nejaky silnejsi naraz ci pad... Bolelo me to cca 2,5 roku a nemohli prijit na to, co to je, az primar ve Vinohradsky jasne rekl, je to toto, jedine operace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davon: mám něco podobného s tim ramenem a čeká mě nejspiš asi taky operace.Ted chodím na rehabilitace a snad to trošku pomáhá.Jinak jak píšeš...doktorka mi řekla že to svalstvo je prostě unavené.Nesmím zátěž...ale povidej to člověkovi který 10 let sportuje vid? Na nic!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romario - sportuji od 1985, v tomto roce jsem zacinal hokejem, kde jsem drzel 2 roky. Od 1987recko-rimsky zapas BOHEMIANS PRAHA, po 5ti letech, kdyz se BOHEMKA rozpadla jsem toho nechal a presel na plavani. Po 2 letech a nastupu na skolu jsem toho nechal... To bylo posledni aktivni, pak jen fitko, pridal se squash, kde to nebylo sice zavodne, amaterska liga a do toho jeste hra mimo ligu a jeden cas cca 3 roky 4x tydne fitko, tak mi rekni, z ceho by to telo melo byt unaveny??? :D :D ;)

paulamack??? Kurnik, auuu, co to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jeste mohu pridat malickost, skok do bazenu "na pepka" (bez rukou po palici), akorat mi zapomeli rici, ze je tam 1,20m "hloubky" :D

jeste foto podrezanej krk, 16 stehu, 9 zvenku, 7 kolem jazyka uvnitr. 1999 zubni, Karlovo Namesti, cysta na slinne zlaze 7x7 cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jeste mohu pridat malickost, skok do bazenu "na pepka" (bez rukou po palici), akorat mi zapomeli rici, ze je tam 1,20m "hloubky" :D

jeste foto podrezanej krk, 16 stehu, 9 zvenku, 7 kolem jazyka uvnitr. 1999 zubni, Karlovo Namesti, cysta na slinne zlaze 7x7 cm

Taky dobrej magor, koukám, že bílé pláště miluješ :help: Ještě že mi nikdy nefotili tu moji rozbitou hubu,hlavu,obočí a podobně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...