Přejít na obsah

Fotografie zraneni, urazu, operaci


Davon

Doporučené příspěvky

tak foto posílat nebudu,ale jen tak pro zajímavost.po operaci nádorů na tlustém střevě na mne při jedné z operací pracovalo několik švadlenek a po dotazu kolik asi stehů bylo se mi dostala odpověď -něco oklo 140 kousků-a tak švadlenkám z Krčské nemocnice díky a doktorům za záchranu života též velké díky,protože už tu díky nim přesluhuji o více jak půl roku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jeste mohu pridat malickost, skok do bazenu "na pepka" (bez rukou po palici), akorat mi zapomeli rici, ze je tam 1,20m "hloubky" :D

jeste foto podrezanej krk, 16 stehu, 9 zvenku, 7 kolem jazyka uvnitr. 1999 zubni, Karlovo Namesti, cysta na slinne zlaze 7x7 cm

rákosníček? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem se mazlil s formátovací pilou a ona ta sviňa mě kousla.

a oni ti nechávali dorůst maso? dyťz máš srostlé pazury?! Tak jsem si říkal, jestli ti ten chybějící kus "nedodělávali" tím, že spojili živé na živé, nechali srůst a pak zase kuchli. Je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak foto posílat nebudu,ale jen tak pro zajímavost.po operaci nádorů na tlustém střevě na mne při jedné z operací pracovalo několik švadlenek a po dotazu kolik asi stehů bylo se mi dostala odpověď -něco oklo 140 kousků-a tak švadlenkám z Krčské nemocnice díky a doktorům za záchranu života též velké díky,protože už tu díky nim přesluhuji o více jak půl roku

kolik ti je? Docela brzo tě to vzalo. Ale jestli nikde nic nenechali, tak by to mělo být OK u střev. Držím palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palo: já možná vypadám jako nemehlo ale aspon uteču revizorovi.O tobě se to rozhodně řict nedá lol:smich:

Než někoho začneš hodnotit s běháním, tak být tebou se poinformuji. Ono to, že je někdo tlustej neznamená, že se neumí pohnout. Nevěř vždy jen tomu prvnímu dojmu chlapče, může se ti to sakra vymstít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci do toho moc kecat,ale chtěl bych vidět revizora,kterej by chtěl po Palovi jízdenku.to je sebevrah :D

Vidíš Mláčku a chtěl. Tak jsem kývl hlavou a říkám: vy mi ukážete Váš průkaz k tomu odznáčku z víčka od piva a já Vám ukážu jízdenku. Pán se prošacoval, našel průkaz, já jej překontroloval, seřval ho, že na fotografii má hnědé vlasy a tady odbarvené na blond, dal jsem mu jízdenku a vystoupil, protože jsem už byl kde jsem potřeboval. Ten jouda vyskočil semnou a omluvil se mi :smich:

Ale dodnes nevím za co se omluvil

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palo,Palo...jedu po tobě čím dál víc :smich: já jsem neřekl že jseš tlustej ale sprinty mužeme zkusit ale samo sebou jako sázku a ne na dvacet metru ale třeba na kilometr :smich: srandisto! lol

Předpokládám, že mluvíš o sprintu na běžkách, jinak si sprint na kilometr nejsem schopen představit? No když pominu, že jsem na běžkách stál naposledy někdy před 7 - 8 lety, tak to by bylo zajímavé, ale rpoč ne a potom se porovnáme v chytání penalt ve futsalu, bereš? Těším se, jak dostaneš z těch 7 metrů tím míčem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem se mazlil s formátovací pilou a ona ta sviňa mě kousla.

jj,pavel je nemehlo ;)-_- on si udela bebino a ja mel posramoceny jmeno u Vase :):):)

EDIT : ale ku..a ve me hrklo kdyz pavel volal a mluvil jinak nez normalne,bylo me jasny ze se neco deje ,ale nevedel jsem co je spatne, jeste ze je to tak jak je

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...