Přejít na obsah

4.SRAZ OSTRAVSKA 6-7.6.2009 Beskydy-Malenovice


Doporučené příspěvky

Každopádně, velké díky zúčastněným lidičkám, že jste to všechno překousli, kloubouk důle :palec:

Organizačně jsem z toho smutnej, co se toho hotelu týče super prostředí, super hotel, ale prostě jak s debilama, jeden neví co děla ten druhý apod, však víte sami jak to bylo......

Jinak výlet na spalinku a 93km bylo parádních, aut 33 bylo akorát, že jsme se nikde nepotrhali a jeli si tu svou pohodovou jízdu.

Jsem rád, že se tentokrát ani nic nevymamlasilo a přežilo ve zdraví či újmech na autech.

ještě jednou díky těm kdo přijel a tvořil tak tu fajn atmosféru, :palec: kamarádi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak abych doplnil, tak počasí vyšlo luxusně, nebylo vedro a slunko nám nějak aspon nevadilo na focení lol lol

jinak 5 pohárku získali:

Fabia - S-talker

Octavia 1 - Carlos

Octavia 1 combi - Neználek

Octavia 2 - Storm

SuperB - Mark

maji to fakt pěkný kluci a ostatní samozdřejmě také, jen je těžké vybrat a dát jen jeden :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu nejde o to tak to zorganizovat, ale smutnej jsem z toho přistupu na Rajské boudě, kdy já si něco domluvím, jedu tam kvuli toho 2x to PISEMNE sepsat hodinu po hodině co bude a nebude a ty přijedeš, hladovej jak vlk a on ti chce podsunout něco jinýho a dělá z tebe blba že to tak domluveno nebylo......... to nás s markem tak vytočilo a nasralo, že bohužel jsem si to pak nevychutnal jak já sám chtěl, že přijedeme ze spanilky, bude připravenej rautík atd i když večer jsem se po těch panáčkách metaxy taky uvolnil ;) Každopádně omluvil se, 8hodin bowlingu obě dráhy nám nechal v ceně, tak se na tom možná i vydělalo, ale zamrzí tě to....

Co se týče takové té organizace mezi námi to klapalo v pohodě si myslím, tam jsem maximálně spokojen :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo dobře.I když jsme dorazili na chvíli bylo good.Zahráli jsem boowling---ale teď si vzpomínám sakra-Vašovi to moc nešlo,pak se s Denčou kamsi na hodinku zdejchli,denča přišla jinak oblečená a najednou jim to šlo jak po másle.Kde sakra byli??Co tam dělali?? :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táákže super sraz, krasné prostředí, fajn lidi až na usmrkaného Pitrise :p ...Musím poděkovat Markovi který na sraz dovezl nové stěrače neboť cestou zpátky byly hoooodně využity a stírají opravdu nádherně :)...Jinak zpáteční závodní jízda byla parádní neboť jsme se Stormem pěkně protáhli autíčka, doufám že nebyly nikde kamery neboť 220 Km/h v 70 Km/h povelené rychlosti by asi nebylo pro nás dobré ;) ...takže děkuji pořadatelům bylo superně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa to byla tak NESKUTEČNÁ akce že to nastavilo laťku úrovně sakra vysoko :)

byl jsem na hodně SH srazech ale toto bylo maximálně luxusní

krom drobného nedorozumění s obsluhou kterého jsme si skoro nevšimly není co vytknout

Jako tohle zorganizovat by asi nikdo líp nesvedl. Děkuji Maro, Bady :)

jinak naučil jsem se hrát s těma velkejma koulema po doladění formy krátkou odlukou od kolektivu, lekci od Janeburga a podporou zeleným jabkem jsem házel jak starej profík, sice po těch 7 hodinách hry nemůžu pořádně chodit a v pravé ruce nic neudržím a krku mě bolí od povzbuzování ale dlouho jsem se tak nenasmál.

Zase se probralo spousta důležitých věcí i úplně neduležitých nesmyslů s novejma členama i se starejma pákama.

Spanilá jízda byla A1. Jel jsem poslední a měli jste vidět reakce lidí co třeba čekali na vedlejší :D kolonka byla okolo 1/2 km dlouhá lol . Nádherná krajina, cesta, zastávka v Kolibě.

Pro mě je tento sraz na vrcholu toho co jsem ve ŠH zažil - Ještě jednou děkuji organizátorům :palec2:

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...