Přejít na obsah

4.SRAZ OSTRAVSKA 6-7.6.2009 Beskydy-Malenovice


Doporučené příspěvky

Tak dnes proběhla s Markem poválečná porada, ještě jednou díky všem za tak kladné reakce co se týče srazu, děkujeme "!!!!!

Já zatím nevím jak nadále co se 5.srazu Ostravska týče, jestli chuť mám, ale asi jo :) jinak Marek pro nás má již v merku další lokalitu opět v beskydech, takže jsme to dnes spolu konzultovali, a pokud to klapne, tak uvidime

každopádně nechte se připravit zda a kde se odehraje podzimní sraz

:worthy :worthy :worthy :worthy :worthy :worthy :worthy :worthy

:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu jsme nečekali tak kladné ohlasy, takže opravdu velké díky všem "účastníkům zájezdu" :palec2: .

Pokud to Badys rozdýchá :p a bude zájem z vaší strany, tak si myslím, že nic nebrání podzimnímu srazíku v podobném duchu. Ponaučení už máme, nějaké nové nápady taky, takže je to jen ve vašich rukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle fotek to musela být super akce

Bohužel v době kdy vy jste byli asi v nejlepším tak já se teprve vracel s tahačem ze španělska a jelikož jsem rodinu neviděl druhý víkend, tak moje cesta směrovala rovnou za nima.

Snad to příště vyjde a zůčastním se taky.

Editováno: , autor: Dundee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím potvrdit vše, co tu již napsali ostatní, hodně povedená akce, i počasí vyšlo a pršelo až když auta stála na parkovišti a my odpočívali po spanilé jízdě. Organizace neměla chybu, kluci se opravdu snažili, dopředu měli vše pečlivě naplánované hodinu po hodině, nemohli tušit, že majitel chaty je takový zmatkář a popře předchozí dohody, to se holt stává. Kluci se jen tak nedali a naopak z té situace vytřískali maximum a zařídili bowling, to jen tak pro představu, proč byli tak trošku zklamaní a hodně hodně unavení. Myslím že tyto kladné ohlasy jim dostatečně nalijí sílu do života a vrátí chuť ještě někdy takovou akci pořádat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...