Přejít na obsah

Imobilizer


paulmack

Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...
  • o 10 měsíců později...
Návštěvník

odpojeny ne, ale v ridici jednotce motoru je zapsana jina hodnota pro immo

blika na tebe v palubce immo kontrolka ? pokud ne je mozne jeste ze je odpajena aby to nervalo a nebo pokud zhasne po chvilce tak immo chip - tedy ta tycinka je nekde umistena u cteci civky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam vic klicu i sticinkou ,vlozim klic kontrolka zhasne ,pokud tam dam druhej bez imo tak kontrolka blika a auto jede ,je tam jinej motor ten puvodni odesel ,tak se sehnal jinej z roku 2001 ale musela se tam dat i elektrika ,tenhle uz ma naklapeni lopatek u turba ,je mozne ze to stim souvisi dik moc mam auto rok 98

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

takze v tvem pripade - jen bude immo v RJ odblokovano.

Pokud startujes tedy s OK klickem - immo zhasne je tedy vse vporadku,,,,, pokud startujes s KO klickem - na budikach blika immo - ale v RJ motoru se nic nedeje protoze je prepsana hodnota na urcite adrese v eprom - tudis normalne nastartujes i kdyz rve palubka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik moc pokusim se nekoho dsehnad co mi to predela jinak moc dik

Budes muset vymenit i budiky a klice..Pokud jsi teda daval elektriku z 2001 i ECU edc15 tak je jiste uz Immo3 budiky jsou immo2. Vymen budiky za faceliftove a sezen si nove prazdne chipy do klicu immo3 a bude to vse chodit..Jen chce vse poprizpusobovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Nevite nekdo proc nejde podruhe prizpusobit immo, ktery byl jiz jednou prizpusoben jinemu autu?

Myslel jsem, ze prizpusobuji budiky pro cip, tak proc to teda nejde, to se do toho cipu neco zapisuje? neboco?

Mluvim o tom sklenenym cipu, je to asi druha generace, myslim.

Povedlo se mi ho rozlomit, tak jsem vzal cip z jinyho staryho klice. No nejde to, chci vedet proc.

Prislo mi, ze to je hloupy ladeny obvod, civka, kondik, nebo tak neco. asi ne no :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra rada, diky.

Se to nejak zkomplikovalo,

Mam dva "cipy" z jinych aut.

Vypadaji stejne, sklenene valecky, ale udajne stejne byt nemusi.

Prizpusobit k mymu autu nejdou.

Pokud by se nekdo nasel a osvetlil mi zakladni principy budu vdecen. Asi se teda do toho "cipu" neco zapise ne? Kdyz to nejde vickrat.

Musim koupit "ciste cipy"? Jestli jo, tak kde. Skodahaus vynechte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vaso diky, ze ses me "ujal" :palec2:

Pin mam spravnej, je na privesku ke klicim jako "stiraci los", taky vyctenim pres Vagcommander souhlasi.

Zapnu zapalovani "spatnym" klicem. kontrolka immo blika

Vymazu radsi vsechny chyby ve vsech RJ, pokud tam nejake jsou.

Teda spojim se VagComem s RJ pristroju 17

Zadam vyse zmineny login, kontrolka immo zhasne

Dale prizpusobeni, kanal 21

Zadam dvojku, jako ze budou dva klice, puvodni + ten novy

ulozit, jsem si jisty :)

vypnu zapalovani a hned ho zapnu druhym doted "dobrym klicem".

kontrolka blika dal.

Delam neco blbe?

Pokud ale timto postupem "odprizpusobim" a zase prizpusobim puvodni klic je vse o.k.

chjo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to jak se tu psalo, jeden ten klíč je přizpůsoben už k jinému autu, musíš si do něj sehnat novou tyčinku.

tím, že se pokusiš přizpůsobit ten špatný klíč, tak vymažeš starý (ten, který je k autu/budíkům původní) = je pak nefunkční, proto ho musíš znovu přizpůsobit

Editováno: , autor: rolbař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...