Přejít na obsah

Imobilizer


paulmack

Doporučené příspěvky

Jak píše Vaša,pokud máš immo 3 od někoho,tak je už nenaučíš,pokud iimo 2 tak-než půjdeš do kanálu 21,jdi prvně do 00 a potvrď výmaz adapt.hodnot.Do kanálu 21 nechoď a vyzkoušej to jen tak.

Takže:17,login,přizpůsobení 00-potvrdit a to vše.

Pokud to takhle nebude stačit,ta to zopakuj a jdi i do kanálu 21 a zkus naučit ty klíče.Pokud to ani tak nepůjde,máš asi čipy v háji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

kluci neni nekde nejake reseni ohledne dalsiho pouziti transporderu 3G uz jendnou nekde prizpusobeneho?

Neco jako dat ho do mikrovlnky lol

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo aha, takhle to je. takze ty cipy co jsem dostal, jsou teda asi od 3.g.

Netusil jsem, ze ty valecky vypadaj stejne at jsou pro 2g, nebo 3g. jsem myslel, ze jdou aspon nejak pohledove odlisit.

Takze kdyz to shrnu:

Cipy pro 2g i 3g vypadaji stejne.

Pouzity cip k jinemu autu prepisu, jen pokud je to od auta 2g, pokud je 3g, muzu ho akorat vyhodit.

Koupim novy "cisty" cip, prizpusobim k mymu autu a je to.

Jeste otazecka at mam uplne jasno.

Novy cip je stejny pro 2g i 3g? Teda nejen na pohled, ale i uvnitr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Ahojte mám taký menší problém. Niekedy mi auto chcípne vyberiem kľúčik, zasuniem ho znovu kontrolka imobilizéru zhasne a auto už štartuje. Spraví mi to tak raz za 2 týždne. Ked nahliadnem do VAGU hlási chybu: Slabý signál na kľúči. Neviete čím to môže byť. Akože mám rozobrať kľúč. Je v nom baterka, ale to len na to bodové svetielko. Dá sa táto závada nejako odstrániť. Mal už niekto taký problém???

Ďakujem za každú pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri pohledu od ridice, je na levo u spinacky konektor se spoustou tlustych dratu a na pravo na kraji spinacky jak se strka klic, je verny krouzek, ktary ma maly 2 pinovy konektor, to je cteci civka na immo, myslel jsem ten maly 2 pinovy konektor, je videt kdyz sundas spodni dekl pod volantem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri pohledu od ridice, je na levo u spinacky konektor se spoustou tlustych dratu a na pravo na kraji spinacky jak se strka klic, je verny krouzek, ktary ma maly 2 pinovy konektor, to je cteci civka na immo, myslel jsem ten maly 2 pinovy konektor, je videt kdyz sundas spodni dekl pod volantem.

Díky moc si mi pomohl. Pozriem sa na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 8 let později...

Zdravim , potreboval bi som poradit . Mam octavia 1 , r.v 2000 , 2L benzin a nejde mi nastartovat , CHYBA - nízky signál klučka, mam len 1 .

Vymenil som kablik od spinačky do pristrojovky ale stale nejde . V kluči nemam žiaden čip.

čo mam spravit aby mi to fungovalo ? dakujem za radu vopred

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...