Přejít na obsah

paranormální jev ?


stanley.t

Doporučené příspěvky

- jezdím každý den za tmy do práce-6km městem,pak asi 6km po Ostravské dánici a pak zase 10km mestem. Za 8měs. se mi 5x stalo vzdy v useku asi 1km, že auto HTP nedává asi 10sek.benzin, klesá rychlost a pak se vuz zase chytne.Je to vzdy v useku D-47 který se proslavil zvlněním asf. koberce.Stalo se to sice jen 5x, ale je to dost nepříjemné a znám to ze svých aut kterým občas došel benzin nebo LPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dam vedet nacopak jsme prisli ve skodovce... me se deje vpodstate to same ale o houpani nebo nasati vzduchu nemuze byt rec, vcera jsem mel plnou nadrz a pelasil jsem na sraz v Jiznich cechach... proste to na chvili prestane jet, benzin jsem vyloucil neb tankuju porad nekde jinde u pump ktere jsou zrovna poruce a jsou znackove... a presne tak stava se to od 100 km/h vejs :kuk:

Editováno: , autor: Matrix.nine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

...nieco nove v tejto veci..????

Mam noveho Roomstera 01/2010 1.4 16V, najazdene cca 1200 km a presne tento problem...na dialnici pri 120-ke prestane auto ist na cca 5-6 sekund, zatial sa to stalo iba raz (dobre som sa zlakol) ale napriek tomu to nastve.....

Editováno: , autor: rommi
pravidla rikaji - necituj posledni prispevek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Hlásím se klubu Room 1.4 16V najeto 4 tis.km, r.v. 3/2010 a už dvakrát chcípnutí motoru, který byl pod plynem. Sešlápl jsem spojku a znovu ihned nastartoval a jel dál. Je pravda, že dnes PC ukazoval dojezd 70 km, v prvém případě nevím. Nedělám z toho vědu, řešit to budu za 3 měs. při garančce, mezitím to budu sledovat, jestli to opravdu neovlivňuje zde popisovaná jízda s málem benzínu. Ten motor je v zátěži pod plynem, krajina zvrásněná, no prostě Vysočina, a pak to chcípne, jako když to vypnu vypínačem, žádné škytání a ihned to jde opětovně nastartovat a jede se dál. Jiné vozy od ŠA mi to ale nedělají ani při dojezdu 20 km dle PC.

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 let později...
V 28. 2. 2009 na 23:33, stanley.t napsal:

- jezdím každý den za tmy do práce-6km městem,pak asi 6km po Ostravské dánici a pak zase 10km mestem. Za 8měs. se mi 5x stalo vzdy v useku asi 1km, že auto HTP nedává asi 10sek.benzin, klesá rychlost a pak se vuz zase chytne.Je to vzdy v useku D-47 který se proslavil zvlněním asf. koberce.Stalo se to sice jen 5x, ale je to dost nepříjemné a znám to ze svých aut kterým občas došel benzin nebo LPG.

Palivový filtr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...