Přejít na obsah

Jak zapojit autorádio


bobo

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Myslim, ze Feldi nemaju v ISO konektory plus ovladany spinackou, takze musis ten plus natiahnut z bodu ,ktory je pod napetim az po zapnuti klucika(ako si uz napisal)ma to ale nevihodu ze radio bez kluca nepustis(myslim zapnute zapalovanie). Ten extra vypinac na spinany plus by bol asi najvyhodnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este by som odporucil zmerat kludovy odber radia s odklopenym panelom a potom s nahodenym panelom.Niektore radia mozu mat obidva plusove kable spojene a pri oklopeni panelu maju minimalny kludovy odber.Myslim,ze za odmeranie to stoji.

ok udelam dekuj za radu ale kdyz mi to vybylo baterku tak to bylo bez panelu no....tak ze nevim ale kazdopádne udelam :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked uz budes pri radiu mrkni sa aj na kabel na napajanie el.anteny. Najcastejsie ma modru farbu a vysiela napetie+12V, teoreticky by mal byt pod napetim len ked je radio zapnute,ale staci mala porucha na radiu(ktora sa inak neprejavi) a napetie je tam aj vtedy,ked je radio vypnute,ale spinaci plus je stabilne zapojeny.Viem,ze tam nemas priamy skrat,ale staci ze je zaizolovany izolackou ktora je navlhnuta a mas tam uz odber prudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to sencor 5015 no newim jestli je "srackoidni" ale jeste me napadlo to druhy plus vzit z neceho co funguje az po zapnutí klíčku třeba ventilátor nebo tak.

sorry za :kol-74: ale zajímalo by mě jak hraje to rádio (jak citlivý to má tuner, jak moc šumí při méně kvalitním signálu a kdy to přeladí na silnější). Potřebuji vyměnit svůj dosluhující Medion, takže nelpím na žádném HiTec a nehodlám dát za rádio víc jak 2 tácy, to jen pro rýpaly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry za :kol-74: ale zajímalo by mě jak hraje to rádio (jak citlivý to má tuner, jak moc šumí při méně kvalitním signálu a kdy to přeladí na silnější). Potřebuji vyměnit svůj dosluhující Medion, takže nelpím na žádném HiTec a nehodlám dát za rádio víc jak 2 tácy, to jen pro rýpaly

mno tak myslim že hraje dobře tuner docela kvalitní a přeladění témeř hned no........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se Sencorem (jednalo se na CD + MP3 + slotUSB + MC) dobrů zkušenost nemám. Vydržel 3 roky. Po 2 rokách začalo blbnůt ovladač hlasitosti( při zeslabování zesilovalo, ze začátku to šlo ale by lo to čím dál horší. Pak se začalo přehazovat pořadí zmáčknutých čísel (třeba když sem dal v tuneru tl. 1 objevila se 2), pak se to začlo samo zapínat (jednou mě to vymlátilo baterku za víkend) a nakonec když sem tim víc jak týden nejel tak sem musel ho musel odpojit, mělo velký klidový odběr). Ted mě to nasr... když sem opět zeslabit ono to vyletělo na nějakých 30 tak sem rozbil display (dal sem větší ranu než dycky, před tím to kousek ztlumilo). Ale hrálo celkem dobře, ale štavlo mě přeladování ze slabého signálu (mnohdy ani nechytl třeba silnější Impuls, když sem jel po republice). Takže sem si sehnal od kamoša starší Clarion a dobré.

Editováno: , autor: Ale B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak myslim že hraje dobře tuner docela kvalitní a přeladění témeř hned no........

teď se dívám že jsi okolo Brna, tak tam asi ze signálem až takový problém nebude ... by mě zajímalo :feve: ,jak by to hrálo u nás, páč když vyrazím z domu, tak to během prvních 5km přeladí postupně asi tři nebo čtyři vysílače Impulsu (od Pradědu 100,9 po Vysočinu 100,6 až po Brno 87,6) a ani jeden není zrovna nic moc ... ikdyž ze začátku to rádio hrálo dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se Sencorem (jednalo se na CD + MP3 + slotUSB + MC) dobrů zkušenost nemám. Vydržel 3 roky. Po 2 rokách začalo blbnůt ovladač hlasitosti( při zeslabování zesilovalo, ze začátku to šlo ale by lo to čím dál horší. Pak se začalo přehazovat pořadí zmáčknutých čísel (třeba když sem dal v tuneru tl. 1 objevila se 2), pak se to začlo samo zapínat (jednou mě to vymlátilo baterku za víkend) a nakonec když sem tim víc jak týden nejel tak sem musel ho musel odpojit, mělo velký klidový odběr). Ted mě to nasr... když sem opět zeslabit ono to vyletělo na nějakých 30 tak sem rozbil display (dal sem větší ranu než dycky, před tím to kousek ztlumilo). Ale hrálo celkem dobře, ale štavlo mě přeladování ze slabého signálu (mnohdy ani nechytl třeba silnější Impuls, když sem jel po republice). Takže sem si sehnal od kamoša starší Clarion a dobré.

a typ by jsi vzpoměl? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Čau chlapy. Potřeboval bych pomoct s celkovím zapojení rádia v autě Felda 1.3 MPI to neni ani natažený dráty nic jsem nezkušený nevím jak co a jak kde kam asik me chápete ;) Mam radio od soňáče . Poradil by mi tady někdo nebo nějaké schéma nemá někdo ??? Předem díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Dobrý deň,mam trošku važnejší problem.Kupil som si škodu feliciu 1.3 benzín r.98.Ale však nemala radio tak som kúpil aj to.Ked som ho šiel zapojit prišiel som na dosť vážnu vec.V tom aute nebolo žiadne rádio ešte od výroby totiš:neboli v nom žiadne kable na radio žiadne repraky žiadna anténa.A moja otazka znie či by mi vedel niekto poradit ako to mam ponapajat aby to šlo nechcem davať niekomu 40e zato že mi zapojí 7kable.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... otazka znie či by mi vedel niekto poradit ako to mam ponapajat aby to šlo nechcem davať niekomu 40e zato že mi zapojí 7kable.

Jednu radu ti dám - pokud to nechceš totálně pokurvit a riskovat sčoudnutí minimálně rádia, radši někomu znalýmu těch 40€robubáků za zapojení dej - elektrika v autě není žádná sranda, ne snad že by dokázala zabíjet, ale za vyhoření rádia nebo dokonce celýho auta takový šetření absolutně nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...