Přejít na obsah

Koroze karoserie


Jan155

Doporučené příspěvky

Tak dneska dolívám kapalinu do ostřikovačů na mém 4 roky a 8 dní starém autě a koukám, že na hraně krytu motoru "hauptna" koroze, ale ne zrovna malá okamžitě jedu do servisu tam fotí zíraj na to a říkal, že mám velkou naději na její kompletní výměnu, a že to u OII ještě nikdy neviděli. Máte nějaké zkušenosti s korozí u OII, podotýkám nehavarováno a servis zcela pravidelný....

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, vyfotím to, a dám to sem, až bude alespoň chvilička času. Jakmile dostanu vyrozumění ze servisu tak se o něj s vámi podělím. Říkali mi, že to bude cca týden trvat, než z nich něco vypadne.

špatných chováním to nebude, myto jak ručně tak strojově (ne zaráz) minimálně 1x za týden, s každým povoleným šroubkem se jezdí do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu jsou fotky...

Reklamoval jsem ihned jakmile jsem si koroze všiml, dle reklamačních podmínek, spíš mě deptá, že to rezne zcela nezávisle na několika místech.

Fotky jsou z mobilu a venku bylo škaredě tak sory za kvalitu, je tam i vidět že se dělají místy puchýřky.

post-25240-1236159828_thumb.jpgpost-25240-1236159858_thumb.jpg

post-25240-1236159887_thumb.jpgpost-25240-1236159919_thumb.jpg

Editováno: , autor: Jan155
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

špatných chováním to nebude, myto jak ručně tak strojově (ne zaráz) minimálně 1x za týden, s každým povoleným šroubkem se jezdí do servisu.

No pokud to mejes 1x tydne, tak teda asi spatne, kapotu mas ze spodu zasranou jak jetel... Slibuji že rejpat dál už nebudu.... Ta koroze je docela dobře rozlezlá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petr07: špatně si pochopil muj prvni prispevek, delal jsem si s toho srandu... Je jasne ze ta rez nebyla zpusobena jeho vinou, ci spatnym chovanim k autu.

j0ska : Tak pokud neco uz delam, tak se to vzdy snazim delam poctive, takze kdyu myju auto tak cele a ne jen neco...

Jinak jako velice dobra ochrana proti opotrebeni laku a pripadne i korozi je pravidelnee a peclive voskovat auto, pak to je mnohem lepsi, ale to vsici vime, jen nekteri si na to ten cas neudelaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi volali z autodsalonu reklamace je uznaná, mám to přistavit, bude uplně nová kapota.. tak předpokládám, že tedka už je to jen otázka domluvy termínu takže to dopadlo snad dobře.

Jinak OII má 12 let na kastli, ale to ještě nic neznamená. Oni se často vymlouvaj, že tady to je od kamínku tady je to špatně atd atd a většinou to neuznají.

Dle mého názoru pokud mám dokamínkovaný přední sloupky a začíná to tam eventuelně reznout (není můj případ-ale kolegy ano), tak je to auto prostě blbě vymyšlený a je to opět jejich vina, je snad dost logický že to tam bude lítat ne.....tak by to měli nějak chránit

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyť OII je už pozink...tak jak to může takhle prorezavět to nechápu......

Špatnou úrdžbou to 100% neni....viděl jsem kolikrát OII i OI jako bývalé služébáky co měl doma brácha,což znamená že mytí po dobu tří let probíhalo pouze a jen v kartáčích,motor.prostor nikdy nemytej a na těch autech neni ani zrezavělá tečka.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

špatné chování k auti... :p

seš magor a nádrž myješ, když spotřebuješ všechno palivo? lol

kucí tady jsou fotky jak to kvetlo.. Jinak podobně zrezlá pátá vrata má i Bimboun. A také mu to bez problému vyměnili. Já mám 12/04 a on 02/05.. Snad to maj dneska už ošéfovaný, bo se mi zdá, že to ze začátku pěkně flákali.. :aggressive:

jinak jsem si ty nové dveře vykřičel v Boleslavi a Pán Bůh(Boleslav) mě za to potrestal, minulý pátek mě na parkovišti nacouvala nějaká dodávka-valník a mám vedle loga díru jako doprd...

post-5385-1236287242_thumb.jpg

post-5385-1236287288_thumb.jpg

post-5385-1236287318_thumb.jpg

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

seš magor a nádrž myješ, když spotřebuješ všechno palivo? lol

kucí tady jsou fotky jak to kvetlo.. Jinak podobně zrezlá pátá vrata má i Bimboun. A také mu to bez problému vyměnili. Já mám 12/04 a on 02/05.. Snad to maj dneska už ošéfovaný, bo se mi zdá, že to ze začátku pěkně flákali.. :aggressive:

jinak jsem si ty nové dveře vykřičel v Boleslavi a Pán Bůh(Boleslav) mě za to potrestal, minulý pátek mě na parkovišti nacouvala nějaká dodávka-valník a mám vedle loga díru jako doprd...

Ti tu diru zaplatuji chces? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...