Přejít na obsah

Koroze karoserie


Jan155

Doporučené příspěvky

Nejsou, mame to v rodine od nova, je to MR2004 a celou dobu stalo v garazi. Byly tam origo zasterky, za nima bordel....jezdil s tim tatik a neresil to. Ted se to dostalo do rukou me. Ma to najeto 150 000 km. Jinak tomu nic neni tak si to chci par let nechat. Proto to chci vyresit. Uz jen kvuli vzhledu. Proto bych rad nasel nejakeho srdcare, ktery by to za nalezitou odmenu opravil a osetril, aby to vydrzelo. Ale mam na to cely leto :-)

Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dobry den,panove,mam O2 r.v.11/2011,na 5.dverich z pod lampicky osvetleni spz se mi vali rez.....,videt je jen pri detailnim pohledu,prosim o informaci,na kterych dalsich mistech to kvete,nebylo to bourany,pravidelny servis skoda,kupovano od znameho,v unoru jsem mel tkzv.servisni prohlidku,kde se kontroluje antikorozni ochrana,nebo ne.....,diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem natíral spodek O2 fl, co šlo jsem sundal no hnus!!!! Rok výroby 2009 první majitel. kvalita laku děs. Na celém autě tak 10 nádorů. Pod podběhy rezavé všude kde se dotýká cokoli kastle. Hlavní bodové sváry všude rezavé. Zadní strana u výfuku o 50% horší než u nádrže. Podlaha v mistech pod zadními sedadly také chycená..... No jsem pěkně naštvaný.  Třmeny rezavé no to je škoda mluvit. Musím konstatovat že fabia 1 r.v. 2005 byla zdravější. Buď mám smůlu nebo musím konstatovat že škodovka=problémovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 5. 2018 na 9:29, jojoboys napsal:

Dobry den,panove,mam O2 r.v.11/2011,na 5.dverich z pod lampicky osvetleni spz se mi vali rez.....,videt je jen pri detailnim pohledu,prosim o informaci,na kterych dalsich mistech to kvete,nebylo to bourany,pravidelny servis skoda,kupovano od znameho,v unoru jsem mel tkzv.servisni prohlidku,kde se kontroluje antikorozni ochrana,nebo ne.....,diky.

To je u Škody úplně normální, ty lampičky totiž probíjí. Jestli máš servisní prohlídky s provedenou kontrolou karoserie, dostaneš nová zadní vrata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ono to hnije lebo nikto to nikdy pod tym nicim neosetril, nevylestil.

Stacilo to zavcasu s najlacnejsou tempo pastou zalestit a nekvitlo by to.

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
V 23. 5. 2017 na 18:17, wrabeczech napsal:

Nejsou, mame to v rodine od nova, je to MR2004 a celou dobu stalo v garazi. Byly tam origo zasterky, za nima bordel....jezdil s tim tatik a neresil to. Ted se to dostalo do rukou me. Ma to najeto 150 000 km. Jinak tomu nic neni tak si to chci par let nechat. Proto to chci vyresit. Uz jen kvuli vzhledu. Proto bych rad nasel nejakeho srdcare, ktery by to za nalezitou odmenu opravil a osetril, aby to vydrzelo. Ale mam na to cely leto :-)

Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
 

Mám to samé , origo zástěrky a se stejným výsledkem u OII 11/2014. Nechal jsem to opravit ve Škodovce, cena bude šílená. Oprava obnáší výměnu obou blatníku a prahů dle dílenské příručky Škoda Auto.

Editováno: , autor: indet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyjde to veľa a na prahu ďalší spoj ... ak je takýto blatník tak by som chcel vidieť iné partie tohto auta , kufor , spoj nárazník blatník vzadu , podlahu okolo nádrže , kapotu a iné chuťovky

 

mám rád autá aj robotu na nich ale neznášam odhrdzovanie ,a to mám len 108tis km a nenájdeš na aute jediný nerezavý diel ... 

 

pár foto z praxe  

IMG_20190318_151353.jpg

IMG_20190318_151335.jpg

IMG_20190318_151319.jpg

IMG_20180909_101528.jpg

IMG_20180526_172656.jpg

IMG_20180703_130124.jpg

IMG_20180703_130118.jpg

fotografia3056.jpg

fotografia3053.jpg

fotografia3052.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určite niečo bolo , ale kvitnú všetky   

 

Effendi bohužial , pred osmimi rokmi mi kazdy rozpraval o tom aky je to napicu motor aj vybava , keby mi radsej povedali ze na to treba vystriekat 60l vosku tak by som lepšie pochodil , takto to reparujem kazdorocne a hovno z toho 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 19. 5. 2019 na 7:57, Martab napsal:

Dej potom vědět na kolik to v ŠA vyjde, díky

Udělali mi cenu která je výrazně nižší než ta níže zmíněná , protože u nich pravidelně servisuji auto. Reálna cena opravy prahů je okolo 9600Kč za material, 14000Kč přehození a ošetření dutin+ cena lakovaní cca 6000Kč.  Blatniky 7800 +1600Kč práce  cena za lak cca 6000Kč. Tedy cca 45000Kč a to si myslím že cena lakováni je ve značce často vyšší.

Editováno: , autor: indet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...