Přejít na obsah

Rezavý výfuk


6drak

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
To bych bral, ale po roce a půl se mi to zdá brzo, jde to reklamovat?

mno ptal jsem se v servisu a technik říkal, že to nejde na reklamaci vyměnit,. že je ta rez povrchová a že to má více vrstev a tak...

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim přiznivce Škodovek, mám na vás dotázek. Mám F II od února 2008 a náhodou jsem koukl pod auto při umývání, ale pěkný pohled to nebyl. Uviděl jsem tam korozí polezlé celé výfukové potrubí včetně obou tlumičů. :feve: No říkal jsem si že je to asi v poho, ale jen do té doby než jsem koukl pod auto tchánovi, který má FI už pátý rok a výfuk je jako nový. :palec2: No nemůžu říct, že mně to neštve, ale nevím jestli to je na reklamko nebo ne :kol-94:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, já se také připojuji s orezlým výfukem na FII po půl roce a ještě přikládám jeden poznatek: Když couvám do kopce a pomalu se rozjíždím , tak se mi " pravděpodobně výfuk, nebo celá soustava rozvibruje, takže finální pocit je takový nejistý, co se tam dole vlatně děje. :kuk: ( 1,4 benzín). Máte někdo také tuto zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se připojím s tím reznutím. Když jsem před týdnem měnil na manželčině FII kola za letní všiml jsem si rezavých skvrn na tlumiči výfuku, trubky jsou zatím netknuté. A naopak, na mojí OCII je tlumič po čtyřech letech netknutý, kovově lesklý ale trubky před tlumičem jsou celé zrezlé. Naše FII je stará tři měsíce a má najeto jen patnáct set km. Dost zajímavé jak na každém autě rezne něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo Blacky, ty na necem jedes ne? Vsechny FI, FII a Roomstery (teda 1999-soucasnost) maji koncovky vyfuku zahnuty dolu, bez ohledu na motorizaci.

Z vyroby je jedina vyjimka a tou byla FRS s origo koncovkou.

Podobna situace je u OI (1996-soucasnost), jedinou vyjimkou byla OIRS.

Rozdily v koncovkach mezi benzinem a naftou prisel az s OII a pozdejsimi + nejaka specifika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neviem ale po roku a pol ze je na povrchu to by som nedramatizoval ale pokial by zacal menit zvuk tak reklamacia to nema co takto skoro prehnit. nasa fabka je vyroba 11/2001, posledne takmer 3 roky kratke trasy auto ma najazdene 106tkm ( aspon dufam ), vyfuk origo sice je uz celkom skorodovany ale za posledne 2 roky sa to nijako nezmenilo a myslim ze este vydrzi takze nevidim dovod preco by nemal vydrzat v pohode 6-7 rokov a viac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...