Přejít na obsah

1,4 16V běží na tři válce


samtron22

Doporučené příspěvky

dělalo mi to pořád,po vymazání chyb v pohodě tak do rychlosti cca 40 km h,jakmile jsem tuto rychlost překročil,tak to škubalo ,rosvítila se komtrolka a po chvilce začla blikat a skočilo to do nouzáku.Byl jsem zhtoho už zoufalý ,ale ve škodovce na to přišly.Modul jsem musel dátg originál,protože s neoriginálem mi to dělalo taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to občas jede normámalně, občas to škube.

Měl by to být vstřikovač, ale nechápu, že to prostě neodejde, ale chvíli to jde a chvíli ne.

Prostě někdy dám plný od 1300 a jede to jak po másle, někdy to škube a nechce jet.

Ale teď mám VAG tak na to přijdu, nebo to prodám. A budu jezdit na kole.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohazoval bych mezi sebou svíčky, cívku, vstřik a vidělo by se :)

Někdy Vag chybu vadné cívky psát nemusí, ale je dobrý to zkontrovat/pokud je podezření/ při jízdě ve skupině 15 a 16 tuším - vynechávání válců.

vstřiky, svíčky mám prohozený a dělá to stále stejný válec. cívku zkusím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď mi došlo, že já s tebou tady bavím o cívkách a já mám kabely a ne cívky, takže vlastně veškerá debata jde v niveč

zdravím,tam nejsou cívky zvlášť,ale je tam Zapalovací modul a tam bude s největší pravděpodobností problém.Nedávno jsem ho měnil taky,jen mi auto nebralo žádné druhovýroby a tak jsem ho musel dát do škodovky at mi daji origo a už je vše ok. :palec2:

Editováno: , autor: rokane
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,tam nejsou cívky zvlášť,ale je tam Zapalovací modul a tam bude s největší pravděpodobností problém.Nedávno jsem ho měnil taky,jen mi auto nebralo žádné druhovýroby a tak jsem ho musel dát do škodovky at mi daji origo a už je vše ok. :palec2:

kolik stál??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...