Přejít na obsah

1,4 16V běží na tři válce


samtron22

Doporučené příspěvky

tak přesně jak říkáš, dneska jsem na to koukal a jeden kabel mi moc nedrží na tom modulu, což bude mít asi za příčinu, že mi špatně pálí jeden válec, kterej mi hlasí diagnostika. ten modul se dá sehnat od seba nebo jELDY za pěkný peníze. nabízejí mi německou prvovýrobu za cca 1700, takže je jasný, co se bude kupovat a doufat, že to bylo tím. nebo jsem přemýšlel, že bych to malinko upravil a stáhnul stahovačkou, která by to držela na místě, jestli by to nepomohlo, než kupovat novej ( abych pak nezjistil, že to tím nebylo )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U té diagnostiky mně štve, že to nepozná jestli ten válec nezapaluje kvůli cívky nebo kvůli vstřikovači.

Jinak já jsem právě ty kabely kontroloval a zdály se mi ok, ale těžko říct, u mně to bude spíše ten vstřikovač.

Musím se jen odhodlat a zkusit je prohodit, ale mám strach jak mi tam poteče benzín z toho.

Ale mám plán, když jsem onehda zkoušel akční členy

motorové ECU, tak to zkoušelo palivové relé nebo co, a asi spadl tlak paliva a nešlo to nastartovat.

Tak tohle asi udělám aby mi z toho netekl benzín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes prohodil ty vstřikovače, není to složité, jen jsem neměl ten grif, takže mi to tak hodinku a půl zabralo, dost mi dala zabrat ta pojistná spona :D

No a výsledek? 3. válec pořád nepálí, takže trafo nebo kabely.

Ale ohledně toho trafa, někde jsem četl, že se skládá ze dvou modulů - každý na dvojici válců, takže když by jeden modul odešel tak by blby dva válce je tomu tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co za trafo jsi koupil? Jakou značku, já bych se rád vyhl číně, i když je to nejlevnější. Nejsem přece jen tak bohatý abych si mohl dovolit levné věci.

Jo a ještě jak jsem dnes přehazoval ty vstřikovače, mám je dát zase zpátky nebo je to jedno?

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud šlapou, tak bych je nechal. mě je na zkoušku taky přehazovaly a mám je přehozený pořád

koupil jsem značku Teslu (ČR) od jELDY a zatím 150 km a v poho, ale ty jsi z Frýdku, to bych vzal od seba, tuším, že ho měl za cca 1600 kč a myslím, že to byla německá prvovýroba

OT: mlhovky jsem dne poslal k Tobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem dnes vyměnil zapalovací kabely a zatím se to zdá ok, při testovací asi 3km jízdě v různých režimech ani jedno vynechání zážehu, ale nechci se radovat předčasně.

Potvrdí se to, až to bude zase studené či za různých klimatických podmínek, snad to byly ty kabely a bude na chvíli zase klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dobry den potreboval bych poradit za vlhkeho pocasi mi jde motor 1.4 16v 55KW v nouzaku rozblika se kontrolka motoru a nema vykon a cuka a kdyz to dam na waga tak to pise chyba treti valec zabeh nebo nak tak dal jsem nove svicky a vcera kabely a dnes mi to opet udalo a porad jen jeden valec a to treti..tak prosim poradte..dekuji

Editováno: , autor: rejmoés
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...